Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

L-am gasit pe James!


815 raspunsuri la acest subiect

#1
Ioana_Pos

Ioana_Pos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 18.083 mesaje

Postat 27 august 2016 - 00:42

Brunet, gropite, muschi, student la drept - hai ca se vede ca e băeat dăstept - si inoata in bucataria lui Strumphi, inundata de teava buclucasa. 

 

Doamnelor si doamnelor, iata-l pe James®!

 

 

image_30.jpeg

 


Editat de Ioana_Pos, 27 august 2016 - 00:45 .


#2
strumphitza

strumphitza

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.666 mesaje

Postat 27 august 2016 - 00:55

Aha...aici mi l-ati ascuns pe ChipnJames! [:p] ca tot e vineri seara, in loc de Fish&chips![:D] [:-)))] Ioana ..nu esti departe de adevar! Chiar asa arata James.. 95%!!! [il] Uhh ce mi-ati facut acum. Ma duc sa trag o imaginare dreapta, ori lunga?! Cum era? [:I]

#3
strumphitza

strumphitza

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.666 mesaje

Postat 27 august 2016 - 01:02

In loc de " inoata in bucataria.." eu am citit in bucuria lui strumphi!!! [batcap] [:-)))] E clara treaba, tre' sa trag pe dreapta ca mi s-a urcat James... la cap! [:-)))] rad de zgaltai patu' si trezesc barbatu' si nu mai poci da frau liber imaginarii [fri] Toata seara m-am hlizit citindu-va si se uita stramb la mine. I-am spus ca nu pot sa-i traduc ca-i in romaneste. [:-)))] Poate s-o apuca sa-si traduca singur sa vada ce e asa funny!? [fri]

#4
anja

anja

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.397 mesaje

Postat 27 august 2016 - 08:34

Ptiu, ptiu, ptiu imi scuip de 3 ori in san, ca-l vazui si nu-l mai poci uita!

Doamnelor, nu sunteti deloc cuminti :)))) Pai e ora 2 noaptea si voi tot cu James® Si vreti si perisoarele lui James!

 

Acu, serios, Strumphy, dupa atata discutie despre bietul Chipendau, tu o sa te mai poti uita in ochii lui azurii si visatori fara sa te bufneasca rasul??

 

La mine se anunta o zi cu mari emoticoane,..., cam tot in zona lui James...Sotu' disimulat intr-un James mai neaos, se apuca de inlocuit un geam cu o usa, ca sa finalizam balconul...El zice ca totul e sub control... eu ma indoiesc! Caci trebuie sa taie peretele exterior si daca ceva nu merge, ramanem cu gaura in casa! Usa are peste 100 de kg...si el- vrea sa o puna la pozitie doar cu mine... [ascuns] (si va rog sa nu va ganditi la prostii...) Tineti-mi pumnii!!!!!

 

Daniela, au ajuns la tine Jamesii? [aerob] I-am trimis pe toti la tine azi noapte [pk] ! Ziceau ca nu le place la mine in iving si vor sa schimbe optica de studiu!


Editat de anja, 27 august 2016 - 08:54 .


#5
Ella73

Ella73

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.294 mesaje

Postat 27 august 2016 - 09:35

Neata pinguini

 

Ma pregatesc de plecat la tuns...afara deja e cald.

 

Mandra vrea sa vina cu noi la party, dar o sa o aduc mai devreme acasa...maine vrem sa mergem la restaurantul nostru de la lac, vine si ea...are mancarea ei preferata : melci falsi se numeste; e carne de vaca rulata precum melcii si facuta cu unt  [fri]

 

Azi-noapte am visat un tip care semana cu James-ul pus de Ioana  [:-)))] si nu l-am vazut decat in dimineata asta aici...tipul e de fapt un fost prieten, m-am indragostit de el la 17 ani, el cu 6 ani mai mare, inginer si coleg cu mama...eu o ajutam in vara respectiva la servici si el era acolo...a fost dragoste la prima vedere, un tip saten, frumusel, finut... plimbari in parc, tinut de mana, fluturasi cat incape...eu apoi am plecat in Belgia si am stat 2 luni si asta a fost...in visul meu arata ca cel din poza, era mai inalt si plin de muschi  [ph34r] chiar l-am intrebat cum de-a mai crescut, ca atunci cand ne-am cunoscut era cu 10 cm mai mic...deci da, imaginarea e vinovata  [:D] nu s-a intamplat nimic deocheat, pt ca nu eram singura cand ne-am intalnit, Marcia si nepoata mea erau cu mine...dar a fost un vis frumos, mi-a parut bine sa-l revad in varianta James  [:-)))]

 

Gata cu imaginarile, ma pregatesc de plecare.

 

O zi faina va doresc !



#6
Ella73

Ella73

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.294 mesaje

Postat 27 august 2016 - 09:36

Deci Anja, ai trimis unul si la mine...dar nu avea picamer, avea in schimb o sapca neagra  [:D]



#7
danielag

danielag

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.114 mesaje

Postat 27 august 2016 - 09:42

Bună dimineața!

 

Aseară ne-am întors târziu, n-am mai apucat să intru să văd ce face James®, dar l-am văzut azi dimineață în poza pusă de Ioana și am văzut, plină de invidie, că Strumfi îl recunoaște în proporție de 95% [il] !!!!

 

Rox, da, mi-era teamă că lipsesc de la împărțeală și mă săriți [:p], acu' văd că de fapt Anja i-a trimis pe toți la mine, într-un acces de risipă presupun, pen'că io nu-mi aduc aminte dacă i-am primit sau nu  [q]  [q]  [q]

 

Ella, avea șapcă neagră și atît????  [:D]

 

Mianna, a avut efect invocarea imaginării?

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

Cred că mergem să ducem pisoii, of, nu credeam că e așa greu...

 

O zi frumoasă.



#8
Ioana_Pos

Ioana_Pos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 18.083 mesaje

Postat 27 august 2016 - 10:18

Buna dimineataaaaa. 

 

Rox, multam ca ai pus link [flo], uitasem. 

 

Anja, risipitoareo! La mine nu ai dat nici unul [:(] [:D] Facem regula, cine mai viseaza Jamesi®, sa ii imparta pinguineste cu noi toate. 



#9
anja

anja

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.397 mesaje

Postat 27 august 2016 - 10:24

Asa, tocand la ceapa, m-a izbit un gand... Strumphy ne duce cu imaginatia... Nu are ea asa James la teava!!! Ar fi muuult prea norocoasa (pana vede si factura:))))!! Eu iar vreau poza!

 

Ioana - Daniela a cerut prima... sorry! Insla noapte ii distribui egal...

Ella, sa stii ca ala nu era de la mine :)))) Ai mei sunt doar cu scule si casca de protectie... Relaxare la tuns!



#10
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.840 mesaje

Postat 27 august 2016 - 10:49

Scule minuscule? :)))


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Astăzi, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Astăzi, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -