Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Fiv cu ovocite donate 102


509 raspunsuri la acest subiect

#501
vlinder

vlinder
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 27 iunie 2016 - 11:33

Nu e nicio problema daca nu pot fi acceptata in grup,mi se pare insa mult mai usor de urmarit pe facebook.Cat despre protectie,acolo renunt si eu la a mea,pe facebook avand nume real si nu pseudonim ca aici.



#502
vlinder

vlinder
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 27 iunie 2016 - 11:39

Aiko,multumesc pentru urare,insa am o sarcina grea cu putine sanse de a ajunge la termen,deja stau in pat de la 19 saptamani.

#503
amaliaro

amaliaro

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.335 mesaje

Postat 27 iunie 2016 - 12:43

Nu e nicio problema daca nu pot fi acceptata in grup,mi se pare insa mult mai usor de urmarit pe facebook.Cat despre protectie,acolo renunt si eu la a mea,pe facebook avand nume real si nu pseudonim ca aici.

NU A ZIS NIMENI CA NU TE ACCEPTA IN GRUP DOAR CA VA TREBUI SA VB CU MAMICILE AFLATE IN GRUP  PENTRU CA NOI AICI NE STIM POVESTILE CAND AM FACUT CUM AM FACUT CAND APARE CINEVA NOU CARE NU A PUTUT IMPARTASI CU NOI EXPERIENTA EI E UN PIC  MAI DIFICIL  DAR PROMIT SA VB CU FETELE PENTRU CA PENTRU MINE ESTE FOARTE IMPORTANTA PAREREA LOR  LASA MI PM CU FB  TAU  [flo2]



#504
dea78

dea78

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.098 mesaje

Postat 27 iunie 2016 - 13:25

Dea, ce pe faza esti! Ai remarcat-o si pe Vlinder, dar eu nu-i vad nici un mesaj si sunt pe laptop, nu tableta sau iphone. La fel si in cazul celorlalte doua fete care au intrat ultimele!…tu le-ai raspuns, dar eu nu le vedeam…unde le vezi tu?! Eu vad mesajele cu intarziere…

 

     Nikos depinde de setarile pe care le-ai bifat.Eu primesc notificari pe email(dar acolo intru doar dimineata) de la toate subiectele pe care le urmaresc(bifezi sus,sub titlul subiectului ca "urmaresti" si vrei notificari instant) si cand apare un membru nou(dar numai de pe tableta,laptop sau PC vad asta) intru pe "notificari" si acolo dau pe "trimite la mesaj" pt ca pana nu trece de moderare nu poti vizualiza mesajul direct pe forum(apare cu intarziere de cateva ore,dar in we poate trece si o zi).

    Amalia,daca vrei poti linkui datele tale de contact pt coordonare si ti le pun pe prima pagina...dar abia la cap urmator voi reusi ca nu mai merge acum editarea(le salvez oricum).



#505
amaliaro

amaliaro

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.335 mesaje

Postat 27 iunie 2016 - 13:37

     Nikos depinde de setarile pe care le-ai bifat.Eu primesc notificari pe email(dar acolo intru doar dimineata) de la toate subiectele pe care le urmaresc(bifezi sus,sub titlul subiectului ca "urmaresti" si vrei notificari instant) si cand apare un membru nou(dar numai de pe tableta,laptop sau PC vad asta) intru pe "notificari" si acolo dau pe "trimite la mesaj" pt ca pana nu trece de moderare nu poti vizualiza mesajul direct pe forum(apare cu intarziere de cateva ore,dar in we poate trece si o zi).

    Amalia,daca vrei poti linkui datele tale de contact pt coordonare si ti le pun pe prima pagina...dar abia la cap urmator voi reusi ca nu mai merge acum editarea(le salvez oricum).

ti am lasat mesaj privat pe fb [flo2]



#506
dea78

dea78

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.098 mesaje

Postat 27 iunie 2016 - 13:48

   Vazut,notat [flo2]



#507
Nikos10

Nikos10

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 929 mesaje

Postat 27 iunie 2016 - 18:22

ok....merci, Dea!



#508
alexiaa72

alexiaa72

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.861 mesaje

Postat 28 iunie 2016 - 05:00

Amalia, felicitari pentru ajutorul dat atat pana acum, cat si de acum inainte tuturor fetelor care ti-l cer (printre ele si eu am invatat multe din sfaturile si explicatiile tale). Sa fie intr-un ceas bun si sa faci in continuare cu la fel de mult drag meseria de coordonatoare.



#509
amaliaro

amaliaro

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.335 mesaje

Postat 28 iunie 2016 - 08:02

FETELE AM NEVOIE DA CAT MAI MULTE VIZUALIZARI PENTRU MICUTA NOASTRA ROMANCA ARE 18 ANI ESTE TALENTATA SI ASTAZI POATE INTRA IN FINALA 

CATE UN LIKE SI O VIZUALIZARE II VA MARI SANSELE ASTA SEARA MERG SA O SUSTINEM MAMICILE DIN GRECIA



#510
dea78

dea78

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.098 mesaje

Postat 28 iunie 2016 - 08:42

     Haideti in casuta noua aici




Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Vouchere materna

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:48

  • Curs prenatal: nastere naturala

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:35

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Ieri, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Ieri, 20:46

  • Incepem pregatirile

    madalinaiuliana27
    - Ieri, 20:10

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -