Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Madonna si fiul ei

parenting madonna adolescenti

49 raspunsuri la acest subiect

#11
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 04 aprilie 2016 - 14:26

Ce poti astepta de la una bucata pitzi, imbatranita e drept, dar se vede ca varsta nu garanteaza intelepciunea si, in cazul ei, nici maternitatea nu a facut mari schimbari, vizibile, mistocareala a ramas neschimbata si o aplica si propriei odrasle. :(

Norocul ei ca a prins vremuri cand in media calitatea era la loc de cinste, pitzipoancele cu pretentii artistice erau pasari rare, deci socau tentant financiar. Azi nici bau- bau nu ar mai  asculta- o, daca ar trebui sa isi faca debutul acum, nici pe gratis, la ce omor e la vip- uiala in randul pitzipoancelor. 

 

Sorry for the boy! Adolescentul nu are nicio vina, cred ca nu are loc de mama- sa la adolescentza [clo]

Edit: pe mine nu ma mira felul ei de a lua atitudine. E Madonna, ce pălărie!   [vampa]

Ma mir ca mai are loc de ea însăși si de aerele ei de diva. 


Editat de lucialu, 04 aprilie 2016 - 14:47 .


#12
jenn

jenn

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.802 mesaje

Postat 04 aprilie 2016 - 16:00

Andacos, inteleg, ceea ce vroiam eu sa zic  e ca era  posibila chestia, fix de la 16 ani. Si daca asta e posibil de ce ar fi  ceva exagerat sa vrea sa stea cu tatal lui? De la divort a stat cu M, eu cred ca a tot adunat nemultumiri, nu a explodat asa deodata, desi pare doar o toana de adolescent. Doar pt ca ea e mama nu o face automat parinte bun, sa fim realisti!Si imi amintesc si declaratiile fiicei  ca o face de ras tot asa cu poze aiurea , etc. Adolescenta oricum e de multe ori dificil de gestionat in familii normale, darmite cand esti in prim plan vrand/nevrand.


Editat de jenn, 07 aprilie 2016 - 16:01 .


#13
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.253 mesaje

Postat 04 aprilie 2016 - 17:19

Am si uitat ca are si o fata! Cu care intra in competitie la aratatul fundului. Nu stiu, parca de la o vreme nu mai e cool.



#14
Cristina_C

Cristina_C

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.478 mesaje

Postat 04 aprilie 2016 - 20:57

Stiam ca are si un baiat adoptat, mai mic. Presupun c-a ramas cu ea.



#15
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 05 aprilie 2016 - 18:55

Lucialu, nu am stiut ca Madonna a fost colega ta de banca [:-)))]

 

Ce sa zic, din pctul meu de vedere nu are nimic in comun cu pitipoancele si cred ca ar fi destui care ar asculta/o acum daca ar fi debutanta.

Inteleg ca tie nu iti place, altora insa da :)

 

ma indoiesc eu ca l/a fortat pe fiul sau sa ii faca acele codite si o poza. Hai sa fim seriosi.



#16
jenn

jenn

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.802 mesaje

Postat 05 aprilie 2016 - 19:16

E dizgratioasa! In afara de tinutele de scena care par de pe centura,  mai ales viata privata agitata si toata fortarea aia sa para cea mai cea. E deja un brand, nu inteleg de ce trebuie sa cante   in chiloti,dar unora li se pare cool,probabil. Nu zic ca daca ai 50/ sau cat are trebuie sa porti doar costume sobre, dar e deja in extrema cealalta. Sincer, mai bine arata Jane Fonda care e mult mai in varsta decat ea. Dar aici era vorba de fiul ei biologic. Nu inteleg ce e asa grav!  Daca scria un tatic ca se lupta  sa stea cu fiul de 16 ani, era incurajat, ca doar si el e parinte , nu doar mama.  Mai ales cand copilul a stat pana acum la mama, cand era mai mic si poate avea nevoie de ea mai mult. Cand baiatul a ales sa nu se mai intoarca la ea, trebuie sa fie el de vina, e vreo toana de adolescent..Pe bune? Ce sa zic, mai bine folosim avocatii aia de zeci de mii de dolari decat sa se duca sa stea de vorba cu el. De fapt si la divort,  Guy a declaart ca nu il lasa sa mearga in pub, ii tot facea program de parca era un copil mic. Au scris fetele inaintea mea, Madonna vrea ca totul sa se faca cum vrea ea, intocmai si la timp. Eh, nu prea merge asa!


Editat de jenn, 05 aprilie 2016 - 19:18 .


#17
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.253 mesaje

Postat 05 aprilie 2016 - 20:15

Cristina, are si o fetita mica infiata care sta tot cu ea. Guy are si el 2 copii mici cu a doua nevasta. 



#18
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 07 aprilie 2016 - 06:35

ba mie nu mi se pare deloc dizgratioasa, are un corp superb pe care eu probabil nu il voi avea in veci pt ca nu am atata disciplina ca ea.

e un brand deoarece e buna, mi/a povestit si taica/miu ca atunci cand a aparut prima iara la TV  toti au zis ca nu va ajunge nicaieri, o femeie  care sa debuteze asa atunci era de ras. Si uite ca si acum canta, si inca foarte bine.

 

De ce trebuie sa umble in chiloti desi e un brand? Din acelasi motiv din care Lopez, Beyonce samd fac acelasi lucru. Cred ca se numeste show bizz. :)))

 

cat despre motivele pt care el nu mai vrea sa stea cu ea, astea sunt doar speculatii pe care toti sunt liberi sa le faca.



#19
jenn

jenn

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.802 mesaje

Postat 07 aprilie 2016 - 09:29

Ah, nu trebuie sa ne placa aceleasi lucruri, mie nu -mi plac chestiile vulgare, show bizz sau nu. 



#20
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 07 aprilie 2016 - 15:28

la 58 de ani, categoric e dizgratioasa asa cum alege sa se poarte. cand am vazut- o cum s- o tzucat cu B Spears, apoi a mai repetat cu altele, cu sanul pe afara etc...bleax! dispe dupa popularitate.

Sunt ceva mai frageda [:p]  ca sa fi fost colege de banca, da' am fost mai rau! colege de camera, ea sub forma de poster pe dulap :))) Eram prea mica si nu stiam ce fac :))) 





Etichetat si cu parenting, madonna, adolescenti

Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -