Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Abdomen extraplat (66)

sport sanatate hrana sanatoasa

331 raspunsuri la acest subiect

#281
Marina

Marina

    Membru de baza

  • Moderators
  • 6.356 mesaje

Postat 18 mai 2017 - 22:10

Deci ce facem maine ca si sport?

mai gandeste-te la rina aia o sapt ca eu ii bag o supa de varza . Nu am mai bagat de 10 ani cred asa ca nu o sa patesc nimic o sapt, poate de la greata nu mai mananc



#282
carolinah

carolinah

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.568 mesaje

Postat 18 mai 2017 - 22:53

BLEAH - SUPA DE VARZA! Am incercat o singura data, in facultate. Am rezistat 3 zile si m-am simtit rau o saptamana dupa aia.

 

Maine e Cardio fix.

 

Day 4 done - Pilates. Mi s-a parut monstruos de greu pe muschii mei chinuiti, mai ales aia de la picioare. Nu aveam energie, imi era somn etc. Dupa aia am inteles: mi-a venit CM [smulgpar]  [smulgpar]  [smulgpar]

 

Dar nu ma las! Maine day 5: Cardio Fix cu Marina. Eu la ora 6, ora Londrei. Fac cat pot, da' fac orice ar fi!



#283
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 19 mai 2017 - 06:55

mie tare mi-a placut supa de varza. Dar nu am tinut regimul, doar am gustat de la sot cand il tinea el. :))

alaltaIeri cat am fost in garda mi-a agatat sacul de box in garaj. Si ieri am boxat vreo 20 de minute. In timpul zilei am stat pe balcon la plaja si dupa masa am fost la solar. Ca joi plecam in italia la mare, daca nu arat bine macar sa fiu bronzata :))))



#284
Qarina

Qarina

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.754 mesaje

Postat 19 mai 2017 - 17:00

Gata pauza back on the horse today 

 

step and sculpt, o ora la gym de dimi. Inca sunt super incalzita :)



#285
Marina

Marina

    Membru de baza

  • Moderators
  • 6.356 mesaje

Postat 19 mai 2017 - 19:21

Cardio fix done, sa zic de dulce sa nu zic, asta imi e cel mai urat ex. Maine de Dirthy 30 nu, asta imi place.

culmea e ca ma doare mana mai rau la cardio gen jumping jacks si alte zgaltaieli de mana decat ridicat greutati oricat de mari dar intr-un ritm normal.

 

ciorba de varza e bunutza, am bagat condimente etc etc. Acum sa vedem daca chiar ma tine o sapt :)



#286
carolinah

carolinah

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.568 mesaje

Postat 20 mai 2017 - 20:02

Cardio fix done si eu ieri, dar varianta modificata. God, I hate it nevertheless!  Si sunt la CM, parca-s umflata cu pompa si letargica si depresiva si si si... Nici vorba de jacks si zgaltaiala.

 

Azi sar peste  Dirty 30, ca am petrecere in pijamale de ziua A si dimineata am facut cumparaturi, am pregatit casa, acum le pun pe masa etc etc. N-am timp de mers la subsol. Saracul barbatu-meu e cu 7 fete la piscina: sta intr-un colt si citeste National Geographic ghid de calatorie in Japonia. [:-)))]

 

Tu tii dieta aia cu totul sau numai partea cu ciorba? Stiu ca era ceva horror de genul 1l de lapte si 6 banane plus ciorba de varza sau asa ceva [batcap] .



#287
Judoka02

Judoka02

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.875 mesaje

Postat 20 mai 2017 - 20:36

https://m.youtube.co...h?v=g9AZkrJ-ppM

 

Aveti nevoie de un antrenor, sper ca merge link ul ......Tommy Europe 



#288
carolinah

carolinah

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.568 mesaje

Postat 22 mai 2017 - 22:34

Marina, lasa painea aia, ca te vad! Ciorba de varza se mananca fara paine! [batcap]  [:-)))]

 

Pana la urma CM-ul m-a invins si n-am facut nici sambata, nici duminica nimic in afara de treaba prin casa (urcat si coborat scarile de 1 milion de ori, pe motiv de petrecere de 12 ani cu pijama party inclusa - aproape 24 de ore cu 7 fete in casa si la piscina) si ceva plimbare.

 

Azi am facut yoga (trebuia sa fie ieri, dar am facut-o azi), de maine din nou in programul normal cu Upper fix.

 

Nu mai stiu precis ce am mancat, dar stiu ca a inclus pizza (fara gluten), chips si ciocolata.  Mda, not good!

 

Azi mi-am revenit la ceva mai normal.



#289
Marina

Marina

    Membru de baza

  • Moderators
  • 6.356 mesaje

Postat 24 mai 2017 - 09:07

jur pe rosu ca nu m-am atins de paine. Doar ca am fost in Hassi Messaoud care e baza noastra in desert unde e capatul lumii si acolo nu aveau aia ciorba de varza. As ca am mancat finut ca orcum e groaznic de murdar si o reiau azi de la ziua 1 cu ciorba ramasa in frigider si cu niste cirese exceptionale.

si nu am facut nici sport ca din cauza camerei la fel de mudare mai bine stai in birou si te remarci muncind din greu pana la 10 seara :) decat sa stai in container uitandu-te la plafon ca nici TV sau internet nu avem in camera



#290
carolinah

carolinah

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.568 mesaje

Postat 24 mai 2017 - 12:37

Bine ai revenit de la Hassi Messaoud. Suna tare...terorist [fri] . Si daca e si murdar...bleahhhh. Pt mine asa nasol a fost in India. Geez, totul mi s-a parut lipicios si mirositor. In unele hoteluri gen Hilton etc era mai bine, dar in rest... 

 

Deci reluam? Azi e lower fix, mi-e groaza de el, ca data trecuta abia am mai miscat de durere dupa.





Etichetat si cu sport, sanatate, hrana sanatoasa

Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Astăzi, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -