Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Borcea,acest taur comunal


96 raspunsuri la acest subiect

#81
a_alinta

a_alinta

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.780 mesaje

Postat 27 ianuarie 2016 - 21:24

uite ca nu am stiut asta ! sistem deschis am inteles ca are in puscarie nu in libertate.

eu in filme am vazut ca daca esti la puscarie stai pana ti se termina sederea, ca sa zic asa. si poti sa scrii cate carti vrei tu ca tot atata stai. poti iesi mai devreme din alte motive.  in realitate nu stiu cum e si nici nu vreau. [:)]

 

in curand va fi ca la statiunile balneare, daca nu ai trecut pe acolo nu esti bine, zau asa!



#82
a_alinta

a_alinta

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.780 mesaje

Postat 27 ianuarie 2016 - 21:37

ce nu imi place deloc este toata media care umbla dupa curul pelinelei. de fapt media umbla in general dupa toti de la care ar avea ceva de castigat, tu esti de acord sau  nu cu asta.

 

sa ajungi pe micul ecran sa faci pe femeia care stie ce vrea si e bazata pe ce face pentru ca  faci un copil cu un om insurat si in puscarie mi se pare sub nivelul marii. 

poti sa faci copii cu cine vrei tu dar nu iesi sa ne spui cat de bine te simti tu si cat de nevinovata esti , fiind amanta atatia ani de zile!

 

zau asa! cand vad cum lumea o aplauda si o felicita zici ca e prima femeia care e gravida  si ca e atat de normal sa faci copii cu cine vrei tu incat e o doar o binecuvantare asta.  pe ce lume traim, oameni  buni, pe planeta maimutelor?



#83
Luna75

Luna75

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.770 mesaje

Postat 29 ianuarie 2016 - 00:00

Tare m-as bucura sa fie copilul lui Borcea caci tare nu-mi place de sotia lui,nu de alta dar o simpatizam pe prima sotie,care parea o femeie la locul ei.

Am fost surprinsa cum actuala sotie o numeste in fel si chip pe Valentina,insa a uitat ca si ea,la randul ei,a spart casa unui om casatorit,cu trei copii de crescut.

Era normal,ca intr-o zi sa i se intample si ei acelasi lucru.



#84
buflea

buflea

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 15.395 mesaje

Postat 29 ianuarie 2016 - 20:55

Eu totusi nu cred ca numai cu "banii" atrage Borcea femeile ...pentru ca doua din cele de care stim, si cu care are copii, par femei de cariera - avocata cu care are un copil si Valentina, care avea (mai are ???) o cariera internationala in modeling, deci probabil si venituri pe masura.

 

Trebuie sa aibe altceva, un farmec aparte care nu reiese din poze. Poate este foarte romantic, poate se poarta foarte frumos cu femeia de care e îndrăgostit, poate are umor, are karisma ...ceva are.

 

Ce mi se pare iar interesant este ca toate vor sa faca un copil cu el ...dupa mine, o femeie isi doreste un copil cu un barbat, atunci cand i se daruieste total, cand crede in relatia aceea, cand o vede ca pe un proiect de adanci bătrâneți. Borcea le provoaca tuturor femeilor din viata lui dorinta de a avea un copil cu el ...in conditiile in care un copil schimba dinamica cuplului si pune confortul si romantismul pe locul doi.

 

Ce iar mi se pare interesant este ca si Borcea accepta sa faca copii cu femeile de care e îndrăgostit. Poate accepta pentru ca chiar le sexeaza din dragoste si nu din instinct, poate e un visator, se indragosteste tare, flambant, intens si aparent scurt si fara commitment.

 

Ceva este, are ceva atragator, care nu reiese din poze ...



#85
elyda

elyda

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.011 mesaje

Postat 29 ianuarie 2016 - 21:08

Eu totusi nu cred ca numai cu "banii" atrage Borcea femeile ...pentru ca doua din cele de care stim, si cu care are copii, par femei de cariera - avocata cu care are un copil si Valentina, care avea (mai are ???) o cariera internationala in modeling, deci probabil si venituri pe masura.

 

Trebuie sa aibe altceva, un farmec aparte care nu reiese din poze. Poate este foarte romantic, poate se poarta foarte frumos cu femeia de care e îndrăgostit, poate are umor, are karisma ...ceva are.

 

Ce mi se pare iar interesant este ca toate vor sa faca un copil cu el ...dupa mine, o femeie isi doreste un copil cu un barbat, atunci cand i se daruieste total, cand crede in relatia aceea, cand o vede ca pe un proiect de adanci bătrâneți. Borcea le provoaca tuturor femeilor din viata lui dorinta de a avea un copil cu el ...in conditiile in care un copil schimba dinamica cuplului si pune confortul si romantismul pe locul doi.

 

Ce iar mi se pare interesant este ca si Borcea accepta sa faca copii cu femeile de care e îndrăgostit. Poate accepta pentru ca chiar le sexeaza din dragoste si nu din instinct, poate e un visator, se indragosteste tare, flambant, intens si aparent scurt si fara commitment.

 

Ceva este, are ceva atragator, care nu reiese din poze ...

 

 

Femeile care vor sa faca un copil cu Borcea fac asta pentru  ca acel copil le asigura lor niște venituri,o viata  fara grija ca nu au bani de o maslina.

Cate țuțibide din astea nu au făcut copii cu niste barbati doar pentru ca asa isi asigurau niște venituri...Daca ne gandim ca alternativa ar fi ca ele sa castige niste bani ducandu-se in continuare la emisiuni de doi lei sa isi arate chilotii sau sa devina "maseuze"...

 

Iar la el e mandria de mascul feroce ,taur comunal ,Kunta Kinte.:))Bani are sa creasca cativa copii asa ca el doar scrijeleste pe raboj cand mai insamanteaza cate o disperata.

 

Borcea visator?:))



#86
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 18 mai 2016 - 17:48

se ingroasa gluma:

 

O nouă veste a apărut recent, se zoneşte că Alina Vidican ar fi însărcinată pentru a treia oară.

 

omg



#87
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 18 mai 2016 - 18:05

se ingroasa gluma: O nouă veste a apărut recent, se zoneşte că Alina Vidican ar fi însărcinată pentru a treia oară. omg

 

Eu cred ca le lasa insarcinate printr-o metoda wireless, de la distanta, prin hipnoza

[:-)))]  [:-)))]



#88
Miriluta

Miriluta

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.272 mesaje

Postat 18 mai 2016 - 21:53

Eu cred ca le lasa insarcinate printr-o metoda wireless, de la distanta, prin hipnoza [:-)))] [:-)))]

 

[:-)))] asta cred si eu...si daca o fi zeul sexului, cumva tot trebuie sa le dea pe spate...prin hipnoza

 



#89
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 19 mai 2016 - 09:00



[:-)))] asta cred si eu...si daca o fi zeul sexului, cumva tot trebuie sa le dea pe spate...prin hipnoza

>)))

Borcea, Zeul Sexului ... asta e ceva tare.  [:-)))]

 

In mitologia indiana, exista asa ceva ... si uite ce seamana cu Borcea si femeile lui...

 

zeul-sexului.jpg

(Young girls beg Krishna to return their clothes)



#90
A_Iulia

A_Iulia

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.524 mesaje

Postat 19 mai 2016 - 10:28

Daca o fi adevarat, probabil tot prin inseminare. Un drum la banca unde si a depozitat el ''diamantele'' si uite asa, copiii se fac azi chiar si in lipsa tatalui. 




Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -