Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Mamici de Iulie 2016 (Stelute de Iulie 2016)

iulie 2016 gravida sarcina bebe

617 raspunsuri la acest subiect

#601
Anda-elena

Anda-elena
  • Membri
  • 8 mesaje

Postat 06 februarie 2016 - 11:14

Buna fetelir cum se num grypul de pe facebook sa putem intra si noi , cu ocazia asta va informez de un curs gratuit la piata munci m8ercuri 10 febr la ora 18 este pe site aici la odisee dak doriti aa va inscrieti pupici si multa sanatate

 



#602
Artistmama

Artistmama

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 102 mesaje

Postat 06 februarie 2016 - 13:22

Buna fetelir cum se num grypul de pe facebook sa putem intra si noi , cu ocazia asta va informez de un curs gratuit la piata munci m8ercuri 10 febr la ora 18 este pe site aici la odisee dak doriti aa va inscrieti pupici si multa sanatate

https://www.facebook.com/dianabalasa

Buna, da-i Dianei Add si trimite-i mesaj ca esti de pe forum si te va adauga pe grup.



#603
Anda-elena

Anda-elena
  • Membri
  • 8 mesaje

Postat 06 februarie 2016 - 19:39

Buna i-am dat add si i-am scris si msj dar nimic , poate nu a vz sau ceva. Ma numesc Enache Andreea pe fb



#604
Anda-elena

Anda-elena
  • Membri
  • 8 mesaje

Postat 06 februarie 2016 - 19:41

Ms de sfat , voi ce mai faceti fetelor simtiti miscarile bebelusilor zilnic .Eu deja simt cum misca dar sunt zile cand nu simt si ma panichez putin



#605
Lia88

Lia88
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 12 februarie 2016 - 10:34

Annushca123 ai fost la medic? E totul in regula? Ti-a spus ce e?:) nu am mai intrat ca am avut multa treaba zilele acestea..ca sotul are varicela si am fost putin stresata dar e totul in regula pentru ca eu am avut in copilarie. Daca luam acuma era problema mare pentru bebe. Dar mare noroc ca am avut.:)

#606
Lia88

Lia88
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 12 februarie 2016 - 10:37

Annushca123 ai fost la medic? E totul in regula? Ti-a spus ce e?:) nu am mai intrat ca am avut multa treaba zilele acestea..ca sotul are varicela si am fost putin stresata dar e totul in regula pentru ca eu am avut in copilarie. Daca luam acuma era problema mare pentru bebe. Dar mare noroc ca am avut.:)

#607
ankutzy

ankutzy

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 86 mesaje

Postat 17 februarie 2016 - 13:51

Buna!  Ma inscriu si eu aici. Sunt la a-II a sarcina. Termenul este 26 iulie. Sper sa fie fetita.



#608
Lia88

Lia88
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 21 februarie 2016 - 10:16

ankutzy felicitari! Ce de nasteri in luna iulie..:) sa iti dea Dumnezeu ce iti doresti si cel mai important sa fie sanatos bebe. Eu am fost stresata putin ca nu mi a iesit bine o analiza de infectioase dar intr.un final 2 medici mi au zis sa stau linistita ca nu e nicio problema. Eu nu vroiam sa stiu ce sex are bebe dar pana la urma m am razgandit si am zis ca e bine si daca stiu. Inca nu e sigur 100 %.dar 60 % ca e baiat:) pentru primul meu copil nu conteaza ce e...ma bucur la fel si dcaa e baiat si daca e fata. Cand voi face al doilea poate atunci as prefera ceva in functie de ce sex e primul:))ee..sanatosi sa fie !

#609
PrincessRed

PrincessRed
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 01 martie 2016 - 15:03

Bine v-am gasit! Si eu sunt o graviduta de 22 saptamani! Sarcini usoare si frumoase tuturor mamicilor! Mai am o fetita in varsta de 6 ani si acum vom avea si un baietel! [aerob]

As avea si eu o intrebare pt fetele din Bucuresti..stiti cumva in cat timp se dau rezultatele la analize(sange, urocultura,recoltare papanicolau,culturi col) la Polizu?



#610
Gyana86

Gyana86
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 02 martie 2016 - 07:26

Buna Mamici! Ma alatur si eu acestui grup. DPN 7 Iulie...speram ca bebelina sa stea cuminte caci abia am trecut de un cerclaj. Avem repaos total la pat...si abia 21 saptamani. 





Etichetat si cu iulie, 2016, gravida, sarcina, bebe

Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Ieri, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Ieri, 20:46

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Ieri, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Ieri, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Ieri, 13:30

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -