Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

MYO-SUN


41 raspunsuri la acest subiect

#21
hristiana

hristiana

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 13 mesaje

Postat 19 ianuarie 2017 - 21:49

BUNA, AM NEVOIE DE DOUA CUTII DE MYO-SUN. CINE MA POATE AJUTA LAS NUMARUL DE TELEFON: 0743061782



#22
hristiana

hristiana

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 13 mesaje

Postat 19 ianuarie 2017 - 21:58

BUNA ZIUA. VREAU SA VAND  LA JUMATATE DE PRET PUREGON  600 UI /0.72 ML KATRUS ADUS DIN TURCIA. EXPIRA IN DATA DE 08.2017. IL AM DE LA O PRIETENA CARE NU L-A MAI FOLOSIT. CINE DORESTE SA MA SUNE PE NUMARUL DE TELEFON: 0743.061782



#23
Any_i86

Any_i86
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 05 februarie 2017 - 13:28

A luat cineva MYO-SUN? Sunt chiar atat de bune cum se zice? Ajuta la SOP?

Bună!

Da,eu am luat myo sun timp de 7 luni,sunt extraordinar de fericita...sunt în 11 săptămâni de sarcina.Nu-ţi pierde speranța!



#24
Zenny

Zenny
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 08 martie 2017 - 03:19

Dragi doritoare mamici,stiu ca o sa credeti ca fac reclama dar e departe gandul,vreau doar sa ajut.Timp de 10 ani am dorit un bebe si erea un vis deja dus.Hotarasem sa am grija de un nepot care sa fie langa mn...Am 36 ani ,locuiesc la Londra si lucrez intr.un spital cu boli psihice...miam propus daca tot platesc taxe sa caut si motivu pt care nu ran gravida...am inceput vizitele la dr,analize...intro zi am citit pe net de Myo-sun si cum la londra nu am gasit am trimis bani acasa si am luat 2 cuti.scump chiar si pt mn..am luat o luna cate 2 plicuri pe zi la ore fixe.in ianuarie nu am ramas,eream dezamagita dar in feb plangeam cu testu in mana si minunea sa intamplat.am 3 saptamani de sarcina.sant fericita si speriata dar Dumnezeu ma va ajuta.



#25
Ad3lina21

Ad3lina21
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 14 martie 2017 - 18:11

Buna!Si eu iau myo-sun d vreo 3 sapt la sfatul doctorului,am fost operata de o sinechie,am avut sterilet 3 luni si dupa scoaterea lui a zis sa ne apukam de treaba mai ales k se apropia ovulatia dar d kateva zile am o durere d ovar drept o jena...o fi sarcina sau e de la mio-sun?



#26
AndreeaLary26

AndreeaLary26
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 07 ianuarie 2018 - 01:15

Buna fetelor. Si eu am inceput tratamentul cu Myo-Sun de pe data de 28 decembrie. In paralel iau si Dostinex si Clostilbegyt. Myo-Sun iau 2 pliculete pe zi, Dostinex iau 1 pastila in prima saptamana, o pasila in a doua saptamana iar in a treia si a patra iau jumatate de pastila, iar Clostilbegyt voi lua in a 5a si a 9a zi dupa menstruatie. Noi incercam sa avem un bebe de 3 ani am foat la doctori, analize peste analize, sotul a avut ceva prb cu spermatozoizi si a luat Profertil 3 luni acum e ok sunt doar putin lenti si ia tratament pt asta. Am facut anul trecut in martie si o operatie la ovare Drilling ovarian si testare tubara dar fara succes. La ultima dr la care am fost mi.a dat cele 3  mentionate mai sus deoarece mi.a spus ca am ovarul drept discret micropolichistic. Si acum asteptam minunea.  Va doresc tuturor sa vi se indeplineasca visul de a deveni mamica. Asteptam si alte pareri despre Myo-sun, care ati luat si daca a avut succes. Va pup 

 



#27
Cristinabln

Cristinabln
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 12 ianuarie 2018 - 20:43

Buna fetelor! Myo sun iau si eu pt ovare micropolichistice, din luna august, pe langa alte vitamine , aspenter si acid folic pt trombofilie. Mie imi vine menstruatia mai devreme, adica la 26 de zile fata de 28 de zile, cum imi venea inainte de a lua myo sun. Din prima luna, de cand am luat, am observat ca ma inteapa ovarele in timpul ovulatiei ceea ce nu se intampla. Voi mai lua inca 3 luni la recomandarea medicului si speram ca se va intampla si la noi minunea.☺

 



#28
Hope4

Hope4
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 24 martie 2018 - 00:11

Buna! As vrea mai multe pareri despre Myo Sun. Eu am facut alergie la el? A mai patit cineva din grup asa ceva? Cum v.ati tratat de alergie?



#29
Lukry

Lukry
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 10 iulie 2018 - 10:29

De azi am început Și eu sa iau myosum ,îmi este tare frica sa nu ma îngraș menționează ca am ovarele polichistice și mi-au recomandat sa iau dufaston 9luni și myosum


#30
NicoletaRahela

NicoletaRahela

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 20 mesaje

Postat 14 noiembrie 2018 - 23:09

Buna seara. Trebuia sa iau si eu acest medicament .. dar citind prospectul m-am descurajat. Ce e drept am ovare mictopolichistice.. si mi-a dat si dupaston.. dupa care imi era foarte rau si l-am intrerult dupa 9 zile si minunea a venit cand ne asteptam mai putin . La nici 10 luni am ramas gravida .. ovulati mea era total dereglata la fel si menstra .. .. panaa la urma ne-am decis ca atunci cand ba fi momentul se va intampla de la sine. Cand ne va da dumnezeu un suflet de care sa avem grija.. toate la timpul lor si uite ca nu am asteptat atat de mult. Ce e drept ne doream de 5 ani un copil dar abia de 1 a an jumate ne-am concentat mai mult pe tema asta




Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Ziua naÈ™terii

    Roxanesss
    - Astăzi, 17:30

  • Eco

    Anamaria1706
    - Astăzi, 16:12

  • Usor usor..

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 15:42

  • 28 de saptamani

    kiki_2024
    - Astăzi, 15:27

  • Control lunar

    Vasilescu Georgeta
    - Astăzi, 12:38

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -