Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Sunt celebru, scoate-ma de aici!


38 raspunsuri la acest subiect

#21
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 23 februarie 2015 - 15:46

Deci nemtii si englezii merg in Australia...iar australienii merg in Africa de Sud? E chiar asa nasoala gaoaza aia de cangur? [:-)))]

Mai, eu nici nu credeam ca sunt in mijlocul junglei, la dispozitia fiarelor...sa fim seriosi.

Si apoi trebuie sa-i credem pe cuvant ca beau/mananca ce zic ei, ca sunt votati aia sau aialalti. Dar gandacii aia care zburau pe Gina Pistol erau reali,,,si mari de tot. [fri]

 

http://www.eva.ro/di...icol-71331.html



#22
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.254 mesaje

Postat 23 februarie 2015 - 15:48

La noi sint foarte dinamice episoadele, te tin cu sufletul la gura. Si prezentatorii sint absolut super, jumate din emisiune e facuta de ei. Dar unele probe sint scirboase tare, e adevarat. Asa zisele celebritati, sint defapt foste celebritati, care au cazut in uitare sau tot felul de "personalitati" de care nu a auzit inca nimeni. La multi le-a re-lansat (ori lansat) carierele. De asta se duc cei ce se duc acolo, cel putin la noi. Vin si multi americani, uitati de vreme sau de care nu a auzit nimeni aici. Show-ul e britanic si prima serie s-a difuzat in 2002. 



#23
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 23 februarie 2015 - 15:52

Ei...mi-ar place sa fie mai dinamice actiunile acolo.

Asaaa...si cand se termina asta cu jungla, adica in martie incepe Ferma vedetelor.

Tot o jungla... [:)]

 

http://www.click.ro/...a-intra-actrita



#24
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 23 februarie 2015 - 15:55

ruf, acolo nu e jungla, e o padure si atat. din loc in loc sunt vile, hoteluri, cabane.

v-am spus, a fost o colega de-a mea anul trecut in excursie in pracul kruger. nici vorba de jungla (ca-n filme sau documentare), civilizatia e la o aruncatura de bat.

n-am retinut in ce zona a parcului e tabara vedetelor noastre. daca am sti cu aproximatie, am putea vedea ce se afla in imediata lor vecinatate.

http://www.sanparks....efault.php#main



#25
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.254 mesaje

Postat 23 februarie 2015 - 15:56

Deci nemtii si englezii merg in Australia...iar australienii merg in Africa de Sud? E chiar asa nasoala gaoaza aia de cangur? [:-)))]

Mai, eu nici nu credeam ca sunt in mijlocul junglei, la dispozitia fiarelor...sa fim seriosi.

Si apoi trebuie sa-i credem pe cuvant ca beau/mananca ce zic ei, ca sunt votati aia sau aialalti. Dar gandacii aia care zburau pe Gina Pistol erau reali,,,si mari de tot. [fri]

Da, e foarte elastica [:)] , ca si cum ai minca cauciuc. Mesteci pina iti vine rau. 

 

Da, e in jungla, dar au o echipa intreaga in zona, printre care si medici, just in case. Multe celebritati au fost piscati de capuse, a intervenit medicul, la una ii intrase in ureche un gindac mare, iarasi a venit medicul sa-l scoata, etc. iDe citeva ori au scos serpi sau reptile care intrasera in  tabara. Dar de unde stii ca australienii se duc in Africa de sud? Habar nu aveam ca show-ul asta a fost exportat in asa multe tari. 



#26
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.254 mesaje

Postat 23 februarie 2015 - 16:04

Pe urma dau filmari de noapte, sa vedeti cum paianjeni, sobolani, gindaci  se suie pe ei (ei dorm in saci de dormit), de cele mai multe ori ei nici nu sesizeaza. Trebuie sa iti doresti tare mult sa-ti revigorezi cariera ca sa te duci acolo,



#27
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 23 februarie 2015 - 16:40

Am pus mai sus un link, editia australiana a fost filmata chiar inainte de cea romaneasca tot acolo, in Africa de Sud.



#28
luisa1983

luisa1983

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 694 mesaje

Postat 23 februarie 2015 - 16:41

Am o mare dilemă : dacă sunt într-adevăr în Africa, unde sunt insectele nesuferite (ţânţarii de exemplu), n-am văzut pe niciunul să  fie sâcâit de vreuna sau să se scarpine (m-am uitat , recunosc, am fost dezamagită,cred că Bobonete şi-a uitat umorul la Bucureşti şi mai mult ....A.Plugaru !!!!! [batcap] )! ?! 



#29
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.254 mesaje

Postat 23 februarie 2015 - 17:26

Am o mare dilemă : dacă sunt într-adevăr în Africa, unde sunt insectele nesuferite (ţânţarii de exemplu), n-am văzut pe niciunul să  fie sâcâit de vreuna sau să se scarpine (m-am uitat , recunosc, am fost dezamagită,cred că Bobonete şi-a uitat umorul la Bucureşti şi mai mult ....A.Plugaru !!!!! [batcap] )! ?! 

Apropo de tintari, cind ieseau ai nostri din jugla, erau plini de bube rosii peste tot, sa-i fi vazut cum se scarpinau involuntar si in timpul interviurilor. Plus e o umezeala ingrozitoare acolo,



#30
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 23 februarie 2015 - 17:27

La noi sint foarte dinamice episoadele, te tin cu sufletul la gura. Si prezentatorii sint absolut super, jumate din emisiune e facuta de ei. Dar unele probe sint scirboase tare, e adevarat. Asa zisele celebritati, sint defapt foste celebritati, care au cazut in uitare sau tot felul de "personalitati" de care nu a auzit inca nimeni. La multi le-a re-lansat (ori lansat) carierele. De asta se duc cei ce se duc acolo, cel putin la noi. Vin si multi americani, uitati de vreme sau de care nu a auzit nimeni aici. Show-ul e britanic si prima serie s-a difuzat in 2002. 

Si la noi e la fel...

 

Corina,tabara asta are medic,medicul este prezent la fiecare proba,le da sfaturi cum sa se comporte,cum s arespire,ma rog...in functie d eproba.

 

Daca vreunul dintre concurenti are vreo problema(claustrofobie,sau frica d eapa sau...)nu ia parte la proba ce le poate aduce prejudicii sanatatii.

La noi au fost si candidati de peste 70 ani ...asa ca nu e cazul sa credem ca sunt lasati in voia sortii sau fara supraveghere.

 

Chiar tabara este imprejmuita,are lumina electrica si acoperis(daca ploua si ploua frate in jungla australiana in perioada asta [fri] nu ploua peste foc )...nu te gindi ca intra urangutanii sau stiu eu ce mamifere peste ei noaptea.

 

La fel cu "pireul de carcalaci" [:)] doar nu crezi ca le pune cine stie ce minune-n paharul ala...




Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -