Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Sunt celebru, scoate-ma de aici!


38 raspunsuri la acest subiect

#11
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 23 februarie 2015 - 13:37

Si la noi ruleaza de vreo 12 ani, mie imi place foarte mult. Pe ai nostri ii duce in jungla australiana, pe cei din romania unde i-au dus? Eating trial-urile sint cele mai naspa, in special cind trebuie sa manince ochi de porc crud sau wiggity grub. Si celelalte chestii sint oribile (anus de cangur [alcool] de exemplu), dar parca ochiul le depaseste pa toate.

Si pe ai nostri tot in jungla australiana...si sa stii ca si mie tot ochiul mi s epare cel mai ...cihhhhh!!!!!

 

Daca si pe romani tot acolo i-a trimis in jungla australiana,atunci inseamna ca au plecat nemtii si au venit romanii!!!! [pk]



#12
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 23 februarie 2015 - 13:46

nu, dana, ai nostri sunt in africa de sud. sa facea misto pe net, cum ca ar filma de fapt la buftea si jungla e recuzita :-)).



#13
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 23 februarie 2015 - 13:57

Aaaa...ok,deci n-au facut schimb cu nemtii!!! [:)]



#14
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 23 februarie 2015 - 14:02

Aaaa...ok,deci n-au facut schimb cu nemtii!!! [:)]

nu, am inteles ca si-au facut tabara fix in acelasi loc in care au fost concurentii francezi din show-ul "pereche". nu stiu/nu am retinut cand au fost francezii acolo, anul trecut sau mai demult...



#15
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 23 februarie 2015 - 14:07

Corina,taberele astea sunt special create pentru show-ul asta...eu stiu ca nemtii si englezii merg in aceasi tabara...a dat imagini la tv cu concurentii englezi.

 

Letitia la voi cind este show-ul...la noi a inceput pe 14 ianuarie si a durta 2 saptamini.

 

Toate probele cu mincare sunt intradevar aiurea...insa totul este comestibil si cu aport de proteine...incepind de la shake-ul de carcalaci si temrinind cu mult discutatul ochi.

 

La fel in tabar,ei primesc exact atita aport de vitamine,proteine,grasimi cit este necesarul zilnic,chiar daca hrana lor e doar fasole si orez.



#16
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 23 februarie 2015 - 14:20

mai, dar noi de unde stim ca amestecurile alea de baut chiar contin ce afirma ei ca ar fi ?

arata ca niste shake-uri, lor li se aduce bautura in pahare, nu sunt filmate si momentele pregatirii "deliciosului" amestec. arata in show asa ceva ? pentru ca eu am vazut doar secvente din promo-urile de reclama, aseara m-am uitat un pic, in pauzele de la un documentar.

mie imi vine rau doar cand ma uit, nu inteleg cum de nu au facut hepatita (vorba vine) cei care au baut/mancat scarbosenii. oare dupa ce trece proba se duc si vomita in tufisuri sau le face medicul spalaturi stomacale ?

daca au ajuns sa se bucure de scarbosenii pe principiul ca au proteine si le tin de foame, iti dai seama cat de lihniti sunt unii dintre ei.

asta imi aminteste de un alt show autohton de acum cativa ani buni (10 sau mai multi), prezentat de urlatorul dan negru, in care concurentii mancau/beau chestii crude/scarboase, pentru a castiga bani sau premiul cel mare, o masina nu stiu de care.

vorba cuiva, show-ul de acum e o combinatie intre big brother in gradina botanica din buftea si show-ul lui dan negru de acum 10 ani (cel de care imi amintesc si eu).


Editat de CorinaDani, 23 februarie 2015 - 14:21 .


#17
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.256 mesaje

Postat 23 februarie 2015 - 14:21

Corina,taberele astea sunt special create pentru show-ul asta...eu stiu ca nemtii si englezii merg in aceasi tabara...a dat imagini la tv cu concurentii englezi.

 

Letitia la voi cind este show-ul...la noi a inceput pe 14 ianuarie si a durta 2 saptamini.

 

Toate probele cu mincare sunt intradevar aiurea...insa totul este comestibil si cu aport de proteine...incepind de la shake-ul de carcalaci si temrinind cu mult discutatul ochi.

 

La fel in tabar,ei primesc exact atita aport de vitamine,proteine,grasimi cit este necesarul zilnic,chiar daca hrana lor e doar fasole si orez.

La noi e in noiembrie tot timpul si dureaza 3 saptamini. Mincarea se da in functie de cite stele cistiga cel ce a fost desemnat de public sa faca trial-urile. Si dupa ce se chinuie aia sa cistige stelele, seara le da pe post de mare delicatese, laba de crocodil (de exemplu), alta data le-a dar un ou de strutz, tot asa ca mare delicatesa. Erau saracii dezamagiti ca se chinuisera atita. Daca nu cistiga stele, le da doar orez si fasole. Nu au nici un fel de sare, piper sau alte mirodenii care sa imbogateasca gustul mincarii. De obste toti slabesc in jur de 10-15kg in 3 saptamini. Isi gatesc singuri la focul ce-l fac si mentin ei acolo in jungla. Nu e deloc usor.

 

Editez sa spun ca eu nu m-as inschrie in veci si pururi la un asa show. Eu sint foarte gretzoasa, n-as putea baga in mine chestii de genul ala.


Editat de Letitia1, 23 februarie 2015 - 14:24 .


#18
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.256 mesaje

Postat 23 februarie 2015 - 14:28

mai, dar noi de unde stim ca amestecurile alea de baut chiar contin ce afirma ei ca ar fi ?

arata ca niste shake-uri, lor li se aduce bautura in pahare, nu sunt filmate si momentele pregatirii "deliciosului" amestec. arata in show asa ceva ? pentru ca eu am vazut doar secvente din promo-urile de reclama, aseara m-am uitat un pic, in pauzele de la un documentar.

mie imi vine rau doar cand ma uit, nu inteleg cum de nu au facut hepatita (vorba vine) cei care au baut/mancat scarbosenii. oare dupa ce trece proba se duc si vomita in tufisuri sau le face medicul spalaturi stomacale ?

daca au ajuns sa se bucure de scarbosenii pe principiul ca au proteine si le tin de foame, iti dai seama cat de lihniti sunt unii dintre ei.

asta imi aminteste de un alt show autohton de acum cativa ani buni (10 sau mai multi), prezentat de urlatorul dan negru, in care concurentii mancau/beau chestii crude/scarboase, pentru a castiga bani sau premiul cel mare, o masina nu stiu de care.

vorba cuiva, show-ul de acum e o combinatie intre big brother in gradina botanica din buftea si show-ul lui dan negru de acum 10 ani (cel de care imi amintesc si eu).

La noi aduce ochiul de porc, il vezi cit e de mare, dupa care aia incep sa-l manince, sau gaozul de cangur, sau oul stricat tinut nu stiu unde ca sa-si pastreze forma, etc. La voi li se dau numai bauturi? Eu nu am nici un dubiu ca nu e nimic trucat, s-ar fi rasuflat demult daca era ceva dubios, plus ii vezi pe concurenti cum slabesc vazind cu ochii in 3 saptamini. Nu slabesti daca maninci numai bunatati.



#19
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 23 februarie 2015 - 14:37

mey, nu stiu, ca nu ma tzine ficatul/fierea sa ma uit la scarboseniile lor, plus ca am niste seriale la care ma uit in intervalul orar in care e acest show.

am vazut pana acum franturi din promo-urile zilnice si bucatzele din episodul de aseara.

ori au concurentii ficat de otzel, ori sunt atat de hamesiti ca ar manca si un kkt (scuzati expresia).



#20
ralcat

ralcat

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.258 mesaje

Postat 23 februarie 2015 - 14:52

Sincer, mai bine fac foamea daca simt nevoia sa slabesc niste kilograme in 3 saptamani, dar probabil ca asta nu renteaza. Trebe si ceva spectacol ca sa aiba si vedeta motiv sa-si primeasca banu.




Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Testul de toleranta la glucoza

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:36

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -