Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Telenovela Udrea

udrea sri mafie

9 raspunsuri la acest subiect

#1
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 03 februarie 2015 - 13:18

Pf am deschis acest topic pentru ca sunt multe semne de intrebari, multe chestii ciudate si multe balls in aceasta telenovela pe care o traim cu popcorn in aceste zile.

 

Pacat ca madam Udrea s-a gandit sa faca aceste declaratii atunci cand a fost incoltita pentru niste dosare...

 

Insa mai fratilor - cum e posibil ca ieri maharul Ghita l-a vizitat la inchisoare pe Cocos?

 

ce se intampla in aceasta tara?????



#2
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 03 februarie 2015 - 14:19

sa incepem cu niste muzica

 



#3
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 03 februarie 2015 - 14:24

Udrea (si nu numai ea) face declaratii cu acuzatii grave cand e si ea acuzata.

Si e acuzata dupa 4 ani de la gala aia de box, serviciile avand informatii de atunci ca s-a intamplat ceva. Dupa 4 ani.

Bine si asa!

Ghita nu are interdictie probabil sa viziteze un detinut, chiar si pe Cocos. E clar ca ceva l-a manat acolo dupa ce Udrea zicea ca Cocos a cotizat la RTV.

Ma gndeam...n-or incepe si pe aici atentatele? Procurorii astia sunt prea curajosi...



#4
Jullia

Jullia

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.261 mesaje

Postat 03 februarie 2015 - 14:31

Ma intreb, retoric, daca nu iesea Iohannis presedinte si ajungea Ponta la carma tarii, mai erau valurile astea pe la DNA, SRI &Co?... Tare ma tem ca nu. Nu pentru ca Iohannis e brat la brat cu Doamne-Doamne si in sfarsit se face justitie in Romania, dar macar alegerea lui la Cotroceni a scuturat masa pe care erau asezate frumos piesele de domino run, sa reziste pentru inca vreo 25 ani, pe putin....



#5
valentinag

valentinag

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.324 mesaje

Postat 03 februarie 2015 - 14:37

Eu astept sa le confiste si averile! Nu ma incalzeste ca fac 3-4-5 ani de inchisoare si apoi bine merci huzuresc pe banii furati! Sa se recupereze si prejudiciul zic! Nu mai au toti banii, foarte bine, sa-si vanda gentile, pantofii, hainele si sa faca rost de bani! Nici asa nu poti sa-i dai inapoi, nu-i nimic, iti vand si casele si masinile si actiunile, tot! Daca tot n-ai bani, cand oi iesi din inchisoare iti pun oprire pe salariu pana mori daca e cazul, sa-mi recuperez prejudiciul!

Si poate acum, in al 9-lea ces or sa inteleaga si politicienii acestei tari, ca nu se mai poate! Gata!



#6
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 03 februarie 2015 - 14:43

Cu siguranta daca Ponta ajungea presedinte NU mai vedeam asa ceva, cel putin deocamdata. Sigur-sigur.

Cat despre recuperarea pagubelor, nu mai stiu unde am citit ca sunt ceva lacune in lege, ca ar trebui umblat la legislatie ca sa le ia banii. Nu stiu cum naiba...deci nu stiu exact.



#7
valentinag

valentinag

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.324 mesaje

Postat 03 februarie 2015 - 14:51

Sa schimbe naibii legea odata atunci! Dar bineinteles ca n-o vor face prea curand, nu este in interesul lor cand 95% dintre parlamentari sunt corupti [:(]



#8
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 11 februarie 2015 - 18:51

Voi urmariti telenovela Udrea?

Mie mi se pare ca deja s-au atins cote penibile.

 

Gestul lui Udrea  de a pune mana la nas si de a comunica in acest fel cu Basescu (e clar ca pe el il avertizeaza ....)  spune totul despre acest cancer al coruptiei in Romania.

 

voua ce va spune gestul lui Udrea?



#9
alinuk

alinuk

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.365 mesaje

Postat 11 februarie 2015 - 21:58

Nu ma intereseaza gestul lui Udrea

e circ

Udrea cred ca e un instrument.. o miza, pe langa altele cateva.

Mai mari. Si ft probabil ca zarurile au fost aruncate si multe vor scoase la suprafata.

 

Ce m-a intristat pe mine zilele acestea a fost gestul presedintelui, la vizita de la Paris.

Daca supararea i-o pot intelege...cum ca un aghiotant nu a condus-o pe Carmen Johannis conform protocolului... ceea ce a facut presedintele cu paltonul aruncat pe capota masinii, nu mai pot intelege :(

 

Si ce ma intereseaza cu adevarat e ce se intampla la Minsk.

Ce se va petrece in perioada urmatoare la granita de Nord si Est.


Editat de alinuk, 11 februarie 2015 - 22:03 .


#10
Lala87

Lala87

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 11 mesaje

Postat 12 februarie 2015 - 14:36

buna fetelor!

 parerea mea despre aceasta ''telenovela'' cu iz de tragi-comedie este cam asa:

1) gala Bute a fost acum 4 ani....inca un an de cercetari si procese- se fac 5 si se prescrie. [balo]

2) nu ma deranjeaza ca Elena Udrea sau oricare alta posesoare de functii prin Parlament (oricare ar fi ele), poseda pe langa asta Hermes si alte brand-uri....sa intrebam si alte domnisoare ,anonime, posesoare doar de iubiti cu '' cefe late'' de unde isi permit ele *brenduri* [turban]

3) o scurta vizita in Strehaia, Huedin , Stefanesti (IF) Grajduri (IS) va spune multe despre ajutoarele sociale platite si despre bravii cetateni localizati pe pamanturi unde nu s-au inventat taxele la stat si datul cu subsemnatul !!! Norocosii!!!!!

4)povestea cu asistentele este un alt paravan gen # je suis Charlie #  desi la o cercetare mai atenta vor constata ca prostitutia si dragostea pe interes pot fi sinonime 

5)despre diplome si alte titluri si titulaturi nu are rost sa mai vb, e simplu sa devii peste noapte doctor in ceva din moment ce inainte de a fi X Sarbu ai fost europarlamentar [fiesta] daca EA a putut EL de ce sa nu poata? eh! 

Mie mi se pare ca tot ce fac mintile luminate din conducerea ''pestisorului tricolor'' (desi viata romanilor e de mult alb-negru)  este o editie LIVE si netelevizata a '' te pui cu blondele'' varianta hard, necenzurata!

Sunt curioasa cate blonde trimit acasa si impart banii si cine va fi ''blonda suprema''...o fi Iohannis??? [RO]





Etichetat si cu udrea, sri, mafie

Panic Questions

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - Ieri, 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

Last Blogs

  • Geanta bebelusului

    LarisaG89
    - Ieri, 22:32

  • Cezariana È™i recuperarea

    AnaDemsa
    - Ieri, 12:03

  • Friiig

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 10:16

  • Geanta bebelusului

    ely4
    - Ieri, 10:14

  • Alegerea numelui

    BiancaDragnea
    - Ieri, 09:39

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -