Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Felix Baumgartner, iubitul Mihaelei Radulescu!? (VIDEO)

felix baumgartner mihaela radulescu iubit stire video interviu

175 raspunsuri la acest subiect

#171
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 19 martie 2015 - 20:08

Oana Roman a fost penibila. Penibila de geloasa pe o pustoaica de 14 ani:

 

"O fata care facea gimnastica! Eu nu fac gimnastica, nu sunt fotomodel si n-am pretins niciodata a fi vreun model sau ceva de genul asta! Si totusi, persoane publice foarte cunoscute, de ani de zile, aproape zilnic in emisiuni de mare audienta, in ziare, la radio, pe bloguri, vorbesc despre mine in termenii cei mai urati posibili! Ma fac grasa, tanc, purcica, obeza, etc. etc., ma jignesc in cele mai degradante si urate moduri si nimeni nu se scandalizeaza, nimeni nu ii infiereaza, nimeni nu discuta si nu pare a fi deranjat! Sunt prezentata ca o anomalie, ca un monstru, desi sunt om si de curand mama! Mie mi se pare ca asta suna a ipocrizie!"

 

Adica toti aia de au luat apararea unei fetite de 14 ani, ce nu se poate descurca singura nu e nici persoana publica, nici fata de demnitar, sunt ipocriti ca nu i-au luat si ei apararea. 

Ce s-ai faci daca nu are si ea nici un talent sa se produca la o ora de mare audienta!



#172
rall

rall

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.248 mesaje

Postat 19 martie 2015 - 20:08


As admira o daca s-ar stradui sa devina normoponderala, prin toate mijloacele sanatoase pe care le are la dispozitie...

Si deci de ce nu o admiri pentru ca face sport? Nu e asta un mijloc sanatos de a devenit normoponderal? Sau ar trebui sa o faca intr-o camera fara geamuri, sa nu o vada nimeni atat timp cat nu are exact cate kilograme consideri tu? [:)]

 

Ai citit un pic comentariile pe youtube? Printre primele e o femeie care povesteste ca in liceu manca in baie de rusine, pentru ca era grasuna si ceilalti radeau de ea cand o vedeau mancand. Si nici de alergat la orele de sport nu alerga, pt. ca era "grasa care fuge, haha".

 

Cam ce ar trebui sa faca un gras ca sa fii tu multumita si sa nu consideri ca te ofenseaza cu existenta lui (ca exhibiționismul asta e, o etalare ostentativa, nu?)?


Editat de rall, 19 martie 2015 - 20:31 .


#173
caress

caress

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.031 mesaje

Postat 19 martie 2015 - 20:21

Rall, nu trebuie sa faca nimic, si nu trebuie in niciun caz sa ma multumeasca pe mine...Ceea ce am spus era legat strict de ,, daca ea ar fi concurat, ce facea MR? Soc anafilactic, etc, etc.''

 

Asta era contextul. Reactia mea e legata strict de aceasta situatie, ipotetica.Si da, consider ca este exact o etalare ostentativa.Si da, ma deranjeaza.



#174
caress

caress

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.031 mesaje

Postat 19 martie 2015 - 20:28

Mie imi place cum danseaza si nu "pentru o grasa" ci pur si simplu.

Nu am preferinte speciale (de altfel, toate preferintele pot fi considerate speciale, nu?) si nu vad cum o femeie grasa dansand e mai exhibiționista decat una slaba dansand. Este si act artistic si este si de admirat.

Daca vrei, iti explic de ce [:)]

Explica mi, te rog..

Recunosc ca nu ma da toleranta afara din casa cand este vorba despre asemenea acte artistice, care au loc pe scena sau in orice mediu public-online ul este tot o scena, nu? Si consider ca un dansator, mai mult decat orice alt artist, trebuie sa arate intr un fel. In egala masura trebuie sa aiba un corp frumos si armonios si sa danseze bine.Daca oricare dintre aceste doua aspecte nu este indeplinit, pentru mine cel putin, actul artistic cade in derizoriu...ca sa nu spun penibil.



#175
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.250 mesaje

Postat 30 martie 2015 - 11:01

Hai ca pun aici Stefan Banica's greatest hits, le-am gasit dimineata pe FB.

 

 

Miniaturi atasate

  • gh.jpg


#176
Luna75

Luna75

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.770 mesaje

Postat 03 aprilie 2015 - 10:59

Eu nu o suport pe Raduleasca. Romanii au talent era singura emisiune la care ma mai uitam.

Acuma o sa zic pas si la asta.

 

 

Nu esti singura. 





Etichetat si cu felix baumgartner, mihaela radulescu, iubit, stire, video, interviu

Panic Questions

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

  • demetererika554@gmail.com
    - mar 30 2024 22:38

Last Blogs

  • Placenta anterioara

    Deutzuk
    - Astăzi, 19:37

  • Emotia primului test pozitiv

    Andrevvv
    - Astăzi, 19:12

  • Anuntul sarcinii

    FloreClau
    - Astăzi, 18:44

  • Vacantaaaa

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 18:21

  • Dureri de masea în sarcină

    Ioone
    - Astăzi, 15:57

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -