Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

FIV cu dr. Dragos Albu 114

fiv medlife albu

491 raspunsuri la acest subiect

#11
crystyne

crystyne

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.252 mesaje

Postat 04 septembrie 2014 - 16:05

Hey fete dragi  [flo2]

 

Andreutza scumpa mea  [flo2]  ce sexy mamasita esti ;) o sa fii o mamica cool ;) mi - ar finplacut sa fii in rom asa ieseam la un suc ceva ...;) pup mami si burtica speciala

 

Sa deslusit si la mine misterul ..;) avem o bebelina  cumintzica tare si frumusica foc pentru k i- am vazut fff bine fetisoara ..;)  seama cu ta' su;) 

 

Roxy draga mea , normal k va fi bine venit orice ar fi fost dar este bebelina ;))) voi cum sunte-ti ? Un picutz mai aveti ..  [soricel] pup fetele;*

 

Nic pup mami fericita si pe bebe special il pupam  [:)] ;*

 

Adry cum este mami cu bebe? 

 

Tinem pumnii fetelo in focuri  [soricel]



#12
QiaoBing

QiaoBing

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.160 mesaje

Postat 04 septembrie 2014 - 17:11

andreutza ai o burtica f dragalasi si micuta. o sa iti reintri repede in forma

NicNic ma bucur ca te recuperezi repede, de fapt la tineretea ta nici nu ma asteptam la altceva. Pup mamica si fomistul

Crystyne deci a ramas balerina, draga de ea !!!!



#13
andreutza2

andreutza2

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 706 mesaje

Postat 04 septembrie 2014 - 21:34

Cristina deci am avut dreptate!!! Super ma bucur ca e fetița,sa fie sănătoasă si sa va bucurati de fiecare moment împreuna!!!!   Daaa sexi,sexi,mai vedem peste vreo 10 ani cand ma duc la școala si o sa am 50 de ani,iar mămicile pe acolo tinerele si copii sa întrebe : Cezara ai venit cu bunica? :)))  glumesc,nu imi pasa,avem gene bune si eu si tati,nu prea ne arătăm vârsta ;)   Va atesaz pozica eu si tati anul trecut in vara chiar înainte sa încep Fiv.ul ;) tati are 42 de ani ;)

Miniaturi atasate

  • image.jpg
  • image.jpg


#14
ROXYC

ROXYC

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 428 mesaje

Postat 05 septembrie 2014 - 09:34

Neata fete,

 

Andreutza sunteti foarte frumosi amandoi si va potriviti de minune, sa fiti sanatosi si voi si micuta Cezara. [pup]

 

Sa aveti un weekend minunat!



#15
QiaoBing

QiaoBing

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.160 mesaje

Postat 05 septembrie 2014 - 10:49

andreutza vorba aceea ... ce mancati acolo de aratati asa ?!?



#16
andreutza2

andreutza2

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 706 mesaje

Postat 05 septembrie 2014 - 12:17

Qiao,papam bine ,dar atent, adică: nu facem abuz si la baza eliminam prăjelile si grăsimile . Mâncarea gătită fără prajeala, fără Fast food,fără cartofi prajiti, fără mezeluri,doar pui si curcan,carnea de porc de 3 ori pe an...vita si aia mai rarut cand si cand cate o ciorbita, in rest supe si ciorbe de legume si pasare, legume si fructe la greu, prajiturica doar duminica ( eu am voie zilnic) :))) , painica f putina si aia integrala, ( 1 pâine pe saptamana in 2 pers)  cartofi si paste tot asa cam o data pe saptamana, legume,salaturi cat cuprinde,peste si carne de pui/ curcan cam asta e baza. Seara doar fructe sau o gustarica ușoară din legume putina branzica,sau toast. ;) mai fac si cate o mamaliguta... Suna sărăcăcios,dar noi suntem multumiți asa, alcool nu bem aproape deloc,sucuri exclus,doar apa si ceaiuri,sau suc de mere facut cu apa jumate jumate...si cam asta ar fi bucătăria noastră ;)



#17
andreutza2

andreutza2

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 706 mesaje

Postat 05 septembrie 2014 - 12:19

Multumesc Roxic si vouă la fel,hai ca mai avem un pic Roxyc ;) pt mine au mai rămas 25 zile!!! Abea astept marea întâlnire :)



#18
QiaoBing

QiaoBing

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.160 mesaje

Postat 05 septembrie 2014 - 12:31

andreutza cam pe acolo se invarte si meniul nostru ... atunci in aer e ceva [soricel]

Acum serios, nasul nostru e neamt si are un frate geaman. El traieste in Romana dinainte de 2000, cand l-am vazut pe fratele lui prima data ma intrebam cum de nu am aflat pana atunci ca mai are un frate cu 10 ani mai mic !!! Asa diferenta intre gemeni nu am vazut in viata mea. Singura concluzie e ca viata in Romania te imbatraneste inainte de vreme.



#19
andreutza2

andreutza2

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 706 mesaje

Postat 05 septembrie 2014 - 12:55

Sa sti ca ai dreptate si eu cand mai merg in Ro vad cunostintele,vecinii,chiar si familia mea,parca sunt dărâmati toți si eu raman neschimbata....cred ca aerul de occident este prielnic ;)



#20
crystyne

crystyne

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.252 mesaje

Postat 05 septembrie 2014 - 13:17

Da asa este Andreutza , aerul din strainatate va prieste ... La cum aratati .. Dar sa stii ca si stilul de viatza conteaza fff mult nu numai aerul ... De viena sau de bucuresti... In rom oameni poate  au mai multe griji  din cauza banilor acolo sunt salarii un pic mai decente si sunt oamenii mai relaxati;) nu stiu ma gandesc ... Si nu te mai gandi cum o sa fii peste z10 ani important sa fiti voi si bebe sanatosi .. Oricum aratati fff bine ;) eu peste 10 ani o vreau sa fiu o mama cool  de nici nu o sa se vada draga ca sunt mama sau bunica;))) pupici la 2

 

Da noi ne doream fff mult sa fie fetitza dar imai important sa fie bine;) 

 

Qiao ce zici doama tu ca nu arati bine? Ce ,nu iti prieste aerul de pipera??;) pup





Etichetat si cu fiv, medlife, albu

Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

  • Prima morfologie

    MamaRadului
    - Ieri, 23:19

  • Album de sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:21

  • MărÈ›iÈ™or

    Ioanachea
    - Ieri, 21:14

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -