Sari la conținut

Sari la conținut


Cum vi s-au parut produsele de la Chicco - din Geanta Bebelusului editia 3

chicco geanta bebelusului

82 raspunsuri la acest subiect

#1
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 14 august 2014 - 15:15

geanta-bebelusului-editia3(1).jpg

 

dragi mamici,

 

La editia 3 a Gentii Bebelusului, Chicco a contribuit daruind - pentru fiecare Geanta a Bebelului aceste produse:

 

  • Suzeta monobloc pentru nou nascuti - CHICCO
  • Servetel desinfectant - CHICCO
  • Sapun Baby MoMents - 100 gr - CHICCO

 

Acum, asa cum am promis sponsorului CHICCO, am dori sa colectam de la voi impresii despre aceste produse oferite in dar asa ca ne-ati ajuta foarte mult cu niste raspunsuri la urmatoarele intrebari:

 

    1. Cum vi s-au parut produsele CHICCO Geanta Bebelusului?
    2. Ati recomanda aceste produse si altor tinere mamici?
    3. um a 'primit' bebelusul aceste produse? I-au placut?
    4. Ati cumparat in continuare aceste produse de la CHICCO?

 

Toate raspunsurule voastre vor ajuta CHICCO sa participe in continuare la cel mai frumos proiect pentru gravidute: Geanta Bebelusului

PS: Din mamicile care au primit Geanta Bebelusului 3 -  si vor raspunde la acest mesaj - vom alege 2 castigatoare pentru niste premii surpriza. [biz]

Va multumim anticipat pentru ajutor - in acest fel ajutati alte gravidute sa primeasca Geanta Bebelusului.

cu drag,



#2
madacristina

madacristina

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 292 mesaje

Postat 14 august 2014 - 15:32

Buna ziua,

Am fost multumita de produsele Chicco. Momentan suzeta nu o foloseste, insa servetele si sapunul l-am folosit. Recomand cu incredere produsele Chicco, chiar daca sunt mai scumpe putin fata de alte produse. Calitatea conteaza cand e vb de puii nostri, nu pretul.

Editat de madacristina, 14 august 2014 - 15:34 .


#3
crisa17

crisa17

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 733 mesaje

Postat 14 august 2014 - 15:38

Am descoperit cu placere in geanta bebelusului produsele de la Chicco. Foarte utile, calitate foarte buna. Am folosit si la primul copil produse Chicco, cu siguranta voi folosi si acum si le voi recomanda si altor mamici.
Sper ca aceasta colaborare cu Chicco sa continue si la Gentuta Bebelusului nr. 4.

#4
denysa88

denysa88

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 317 mesaje

Postat 14 august 2014 - 16:20

1. Cum vi s-au parut produsele CHICCO Geanta Bebelusului?

Mi s-au parut foarte bune si de calitate.

    2. Ati recomanda aceste produse si altor tinere mamici?

Da, am recomandat,
    3. Cum a 'primit' bebelusul aceste produse? I-au placut?

Din pacate cu suzeta de la CHICCO  nu s-a acomodat e prea grea si mare formatul ei. Sapunul i-a placut.
    4. Ati cumparat in continuare aceste produse de la CHICCO?

Deocamdata nu.



#5
yrynuka

yrynuka

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 10 mesaje

Postat 14 august 2014 - 16:29

Buna ziua, 

 

Cu mare drag voi raspunde acestor intrebari pentru si eu sunt de parere ca este foarte importanta parerea celor care au incercat aceste produse Chicco. Ma bucur ca m-am numarat printre castigatoarele Gentii bebelusului. Am descoperit foarte multe produse utile, in special si de la Chicco. M-am bucurat enorm ca sponsorul a contribuit cu produse pentru bebelusa mea. Partea cea mai frumoasa acum vine: Sotul meu cumparase o suzeta din alta gama, dinainte sa primesc Geanta Bebelusului. Cand am plecat la spital pentru nasterea cezariana, sotul a sterilizat suzeta si mi-a adus-o la spital. bebelusa mea nu a vrut sub niciun chip sa tina suzeta. Desi incercam sa i-o dau doar cand plangea, dupa alaptare. Nu mereu adormea imediat. Am ajuns acasa cu fetita, acea suzeta nu o lua. Bun, am luat din Geanta bebelusului suzeta monobloc pentru nou nascuti Chicco, am sterilizat-o si i-am dat-o. Va spun ca am ramas uimita cand am observat ca pe aceasta o tinea in gura. Si astfel am ramas pe suzeta asta de care sunt foarte multumita. In primul rand cand este monobloc, in al doilea rand ca are striatii pe tetina care contribuie la tinerea ei in gurita si in al treilea rand ca o ajuta foarte mult la gingiute, acum avand un disconfort din cauza ca se pregatesc dintisorii sa apara. Servetelul dezinfectat este util pentru curatarea suzetei, mai ales cand suzeta mai scapa pe jos din gurita. Sapunul este foarte bine tolerat de pielea bebelusei mele. La primul copil mi-a fost teama sa incerc mai multe produse de curatare, insa m-am bucurat ca la al doilea copil, am observat ca Chicco are produse de calitate si foarte bine tolerate. Cu incredere si sinceritate recomand si altor mamici produsele Chicco mai ales ca pe mine m-au ajutata foarte mult. Si da, am cumparat in continuare produse de Chicco, in special suzeta si servetele, deoarece avem deja 6 luni. Mult succes in continuarea proiectului si multumesc inca o data sponsorului si comunitatii desprecopii.com. 

 

Miniaturi atasate

  • P1110089.JPG


#6
anadgorg

anadgorg

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 11 mesaje

Postat 14 august 2014 - 16:29

buna ziua, geanta a fost super ok...pana sa se bucure bebe de ele ne-am bucurat noi...am oprit o suzeta si geanta  in rest i-am dat tot unei fetite care avea si mai mare nevoie decat aveam noi si sa bucurat enorm si ea si mama ei  ...oricum produsele de la CHICCO sunt super , noi le folosim cu mare placere si le recomand si mai mult ...chiar daca sunt putin mai scumpe ..O zi buna!



#7
ccarina

ccarina

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 13 mesaje

Postat 14 august 2014 - 16:40

BUNA ZIUA..CE AS PUTEA SPUNE DESPRE PRODUSELE CHICCO??NUMAI DE BINE:) FINE,DE CALITATE,USOR PARFUMATE(CELE COSMETICE),I-AU PRIIT SUPER BINE BEBELUSULUI MEU.AM O PARERE FOARTE BUNA DESPRE ELE,CALOITATE EXCEPTIONALA.



#8
ana_crap

ana_crap

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 44 mesaje

Postat 14 august 2014 - 16:45

Cum vi s-au parut produsele CHICCO Geanta Bebelusului?

 

Produsele Chicco sunt de o calitate extraordinara. Inca de la primul copil folosesc produsele chicco si sunt foarte bune.

 

 2. Ati recomanda aceste produse si altor tinere mamici?

 

Recomand aceste produse la toate mamicile care vor ce e mai bun pentru copilul lor.

 

 3. Cum a 'primit' bebelusul aceste produse? I-au placut?

Cu suzeta abia acum incerc sa il invat, sunt increzatoare ca voi reusi deoarece este o suzeta de la o firma care produce doar produse de inalta calitate pentru copii.

Sapunul acum il folosesc si m-a uimit cat de bun este, pielea ii ramane fina sunt multumita ca folosesc sapunul si pentru par si este perfect.

 

4. Ati cumparat in continuare aceste produse de la CHICCO?

Sapun cu siguranta voi cumpara este foarte bun, suzeta momentan avem, cand va mai creste vom mai vedea, avem iar servetele dezinfectante am cumparat deja.



#9
ionelala

ionelala
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 14 august 2014 - 17:05

Buna tuturor mamicilor si viitoarelor mamici!

M-am bucurat impreuna cu fetita mea de calitatea produselor Chicco, suzeta este extraordinara, de un real folos, confectionata dintr-un material moale si foarte primitor pentru bebelusi. Sapunul lasa pielea catifelata, iar fetita mea s-a bucurat la fiecare baita de acesta.

As recomanda cu mare placere produsele Chicco si altor mamici deoarece au o calitate superioara fata de celelalte din comert.

Cu siguranta vom folosi cu incredere si alte produse marca Chicco!

Mamici, folositi cu incredere produsele Chicco destinate bebelusilor, veti fi incantate, dar mai ales bebelusii se vor bucura din plin de beneficiile lor!



#10
andreea_gus

andreea_gus
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 14 august 2014 - 17:06

Am primit cu drag gentuta bebelusului mai ales ca inca nu nascusem si nu stiam la ce sa ma astept. Voiam sa am de toate in casa pentru bebelus.

Am folosit produsele Chicco din gentuta ( cu mare incredere ) de cum am ajuns din maternitate. Stiam ca la Chicco exista produse de foarte buna calitate. Spal funduletul bebelusului aproape dupa fiecare scaun cu sapunul Chicco pentru ca mi se pare mai sanatos decat cu servetelele umede. Mai am foarte putin din acest sapun, dar voi cumpara in continuare. Suzeta Chicco mi se pare de  buna calitate . Desi la inceput mi s-a parut maricica fata de gura fetitei , ea s-a obisnuit cu suzeta. Bineinteles ca am folosit si servetelul pentru a o sterge si mi se pare ok, practic, drept urmare am mai cumparat ca sa avem si in gentuta cand mergem la plimbare. 

 Noi mai avem cateva produse de la Chicco: jucarii, scaun de masina, lingurita si suntem multumite de ele. Recomand produsele Chicco !





Etichetat si cu chicco, geanta bebelusului

Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -