Sari la conținut

Sari la conținut


Nivea Baby in Geanta Bebelusului - editia 3, pareri

nivea baby geanta bebelusului

54 raspunsuri la acest subiect

#11
elke85

elke85

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 16 mesaje

Postat 31 iulie 2014 - 18:42

Buna ziua,am primit de ceva timp produsele Nivea Baby, la prima vedere m-am indragostit de geanta,iar de produse nu mai zic.Intre timp,sa nascut si baietelul meu si am inceput sa le folosim zi de zi.In fiecare seara folosim samponul,iar servetelele umede la fiecare schimbare de scutece. De cateva zile folosim si crema pentru fundulet deoarece a facut o iritatie de la scutece din cauza caldurii,banuiesc,si se pare ca este foarte buna.Dupa terminarea mostrelor am cumparat aceiasi firma,am mare incredere in Nivea Baby. Tati a fost foarte incantat ca v-ati gandit si la el,de atunci folosesti doar balsam de la Nivea deoarece are o piele sensibila iar Nivea ii lasa pielea fina si parfumata..Pana sa primesc produsele de la voi,foloseam o alta marca de sampon,dupa ce sa terminat am incercat si samponul pentru volum,mi-a lasat o impresie foarte buna si sunt foarte incantata de el.Din pacate stickerul Bebe la bord inca nu l-am folosit,deoarece nu avem masina,dar sper ca in curand o sa il punem la locul lui.



#12
ema_gheorghe

ema_gheorghe

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 36 mesaje

Postat 31 iulie 2014 - 18:58

buna ziua, am primit geanta bebelusului si cu aceasta ocazie multumesc din nou DC si sponsorilor .

si acum despre produse :  dintre toate salvatoarele principale au fost servetelele umede si crema pentru fundulet- in maternitate raducu a facut o iritatie urata de la scutec ( trebuia intai ceruta parerea medicului neobatolog asupra folosirii unui produs ). cu crema Nivea pentru funduleet i-a trecut iritatia intr-o zi. la fel, servetelele si-au dovedit utilitatea prin mirosul proaspat si placut pentru mamica ( eu), cat si prin umectarea corespunzatoare ( pentru bebe). samponul si spuma de baie am avut ocazia sa le testam acasa, ne-am bucurat cu totii - iar un miros placut, spala bine ( am folosit numai pentru par).samponul l-am testat, insa nu m-a impresionat in mod deosebit. tati nu foloseste balsamuri dupa ras ( in ciuda insistentelor mele), iar sticker ul nu l-am folosit inca.

 

per ansamblu : produsele nivea baby sunt foarte bune. am recomandat in special crema pentru fundulet care pe mine m-a impresionat placut, la fel si cealalta mamica careia i-am oferit tubul meu a fost placut impresionata de calitate - la fel  a vindecat repede iritatia de scutec. bebe nu a facut mofturi la adresa produselor, nu a plans la baita. am cumparat in continuare crema pentru fundulet, samponul nivea, servetelele umede si in afara acestor produse am mai cumparat si alte produse nivea tot pentru bebe care la fel si-au dovedit calitatea si utilitatea.

 

multumesc

 



#13
pitic87

pitic87
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 31 iulie 2014 - 19:21

  • Cum vi s-au parut produsele Nivea Baby din Geanta Bebelusului? 
  • Produsele Nivea Baby mi s-au parut extraordinare deoarece nu ma asteptam sa primesc produse din aceasta gama .
  • Ce impresie v-a lasat testarea produselor Nivea Baby?
  • Testarea produselor a fost ca o provocare pt mine deoarece nu stiam cum v-a reactiona micutul meu la aceste produse si sa spun sincer am stat putin ca pe jar pana am vazut rezultatele care au fost nemaipomenite .
  • Ati recomanda aceste produse si altor tinere mamici?
  • Acum 2 zile m am intors din spital deoarece deabia am nascut si vorbeam in salon cu cealalta mamica si m-a intrebat ce ar trebui sa cumpere pt bebe si chiar i am recomandat crema de fundulet, servetelele dar si solutia nazala nivea baby. 
  • Cum a 'primit' bebelusul aceste produse? I-au placut?
  • Bebelusul este foarte incantat de ele s au   cel putin asta am dedus eu din faptul ca de fiecare data cand il schimb si ii aplic crema de fundulet nivea baby sau il sters cu servetelele nivea este foarte linistit si pare ca lui chiar ii face placere sa il schimb. 
  • Ati cumparat in continuare aceste produse de la Nivea Baby?
  • Desi sunt o mamica singura si nu ma descurc foarte bine cu bani si cele necesare lui bebe incerc sa ii ofer tot ce este mai bun asa ca am incercat sa fac rost de banuti si chiar i am cumparat crema de fundulet nivea si servetele .
  • Ati folosit sticketul Bebe la bord? Aveti vreo poza cu el?
  • Da , bunicul  a fost foarte incantat cand a vazut stickerul si l am pus chiar de la sfarsitul luni mai.
  • Ce a spus tati despre produsele pe care le-a primit el? I-au placut?

Tati nu este alaturi de noi asa ca bunicul a incercat produsele nivea si a fost placut impresionat de acestea. 

Miniaturi atasate

  • 333.jpg
  • 332.jpg


#14
bubuka

bubuka
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 31 iulie 2014 - 21:07

Buna seara, ma aflu printre mamicile norocoase care au primit geanta bebelusului 3.M-am bucurat ca a venit inainte sa nasc si mi-a fost de mare ajutor toate produsele, in special produsele nivea, foloseam deja cele pentru adulti. Va multumesc pentru toate produsele primite. O seara buna.

#15
monic@

monic@

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.641 mesaje

Postat 31 iulie 2014 - 22:39

Suntem fericitii posesori ai gentutei bebelusului editia 3.
1.Mi se pare f buna ideea de a se oferi feedback. Eu vreau sa spun produsele nivea sunt foarte bune.
2.Le.am testat pe toate pt ca le.am luat in vacanta .Dintre toate doar crema de fundulet nu o stiam.
3.Am recomandat cu drag aceste produse altor mamici.Mai ales gelul Nivea baby care mi.a placut ff mult.Si servetelele .
4Atat bb mic cat si bb mare dar si noi suntem f multumiti de produse
5Din pacate stickerul nu l.am folosit inca
6.Tati folosea deja acele produse el e fan Nivea after shave sensitive.
7.Am cumparat servetele,gel si sampon ca de astea am avut nevoie.
Multumim sponsorilir pt cadourile fff utile atat mamicilor cat si bebelusilir.

Editat de monic@, 31 iulie 2014 - 22:42 .


#16
alexen

alexen
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 01 august 2014 - 07:16

buna! am primit si eu de curand gentuta lui bebe si suntem foarte incantati de toate produsele, dar fiindca aici este vorba doar de Nivea Baby am sa ma rezum la asta. nu am folosit produsele inca pe bebe (fiindca nu s/a nascut) dar sunt sigura ca sunt foarte bune, deoarece am nepoteii care folosesc de ceva timp produse de la aceasta gama si mamicile s/au declarat foarte multumite asa ca nu cred ca sa ma dezamageasca Nivea cu atat mai mult cu cat folosesc si eu (pt adulti) produse de la Nivea si este o gama de produse foarte bune. Am incredere in Nivea Baby!



#17
karla22karla

karla22karla
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 01 august 2014 - 09:28

Buna ziua,

 

sunt una din fericitele posesoare si participante  la 'Geanta bebelusului editia a 3 a' si vreau sa felicit pe aceasta cale acest proiect ce vine in sprijinul viitoarelor mamici si bineinteles sponsorii participanti si in mod special pe cei de la Nivea. Am sa incerc sa va impartasesc din experienta mea, a noastra ca familie mai bine zis prin folosirea produselor Nivea din gentuta ,raspunzand la urmatoarele intrebari:

 

  • Cum vi s-au parut produsele Nivea Baby din Geanta Bebelusului?
  • Am fost foarte multumiti de produsele Nivea Baby si nu a fost prima data cand am intrat in contact cu aceste produse ,fiind deja consumatori si a altor produse ale acestui brend .

 

  • Ce impresie v-a lasat testarea produselor Nivea Baby?
  • Suntem mari consumatori datorita calitatii produselor si bineinteles raportul calitate -pret este foarte bun.
  •  
  • Ati recomanda aceste produse si altor tinere mamici?
  • Da, cu toata increderea as recomanda aceste produse viitoarelor mamici deoarece au fost foarte bune pentru bebelusul nostru si pentru toata familia .Imi place in mod special Nivea Baby Soft shampoo & bath deoarece nu trebuie sa folosesc 2 produse acestea fiind combinate intr un singur produs.
  •  
  • Cum a 'primit' bebelusul aceste produse? I-au placut?
  • Da i au placut pentru ca nu am observat nici un disconfort in zona ochilor de la Nivea Baby soft &bath,crema pentru fundulet si servetelele au fost si sunt foarte bune pentru  zona aceasta sensibila ramanand impecabila fara iritatii.
  •  
  • Ati cumparat in continuare aceste produse de la Nivea Baby?
  • Da am achizitionat in continuare aceste produse 
  •  
  • Ati folosit sticketul Bebe la bord? Aveti vreo poza cu el?
  • Da l am folosit dar nu am nici o poza .
  •  
  • Ce a spus tati despre produsele pe care le-a primit el? I-au placut?
  • Tati era si el dinainte un consumator fidel al balsamului dupa ras deoarece are un ten foarte sensibil si este singurul produs care i a satisfacut aceasta necesitate.

 

Pe final va multumim inca odata pt ceea ce ati facut prin intermediul acestei campanii si va dorim mult succes pe viitor si sa sprijiniti in continuare mamicile si bebelusii (natalitatea) ceea ce statul roman nu reuseste sau nu vrea, crezand ca un copil dupa 2 ani se poate creste cu o alocatie de 42 ron dar asta e alta poveste trista dar adevarata.

Felicitari NIVEA !!!!

Felicitari DC!!!

 

 

 



#18
ana_crap

ana_crap

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 44 mesaje

Postat 01 august 2014 - 09:34

  • Si eu am fost printre fericitele mamici care au primit geanta bebelusului. Produsele primite au fost foarte utile, primele pe care le-am folosit dupa nastere.
  •  
  • Cum vi s-au parut produsele Nivea Baby din Geanta Bebelusului?
  • Produsele Nivea Baby sunt foarte bune, special create pentru bebelusi curata pielea lor atat de delicata si sensibila. 
  • Ce impresie v-a lasat testarea produselor Nivea Baby?
  • Bebelusul meu a reusit sa faca o iritatie pe piele de la scutecele din spital acasa i-am facut baita cu gelul de dus pentru bebelusi de la Nivea si in cateva zile s-au dus toate iritatiile.
  • Ati recomanda aceste produse si altor tinere mamici?
  • Recomand cu caldura produsele de la Nivea pentru bebelusi sunt de calitate si fac bine bebelusilor.
  • Cum a 'primit' bebelusul aceste produse? I-au placut?
  • Bebe este bucuros ca a scapat de iritatii iar noi cei din familie suntem linistiti cand bebe este bine.
  • Ati cumparat in continuare aceste produse de la Nivea Baby?
  • Am cumparat produse nivea si acum tot gama nivea folosim pentru bebe.
  • Ati folosit sticketul Bebe la bord? Aveti vreo poza cu el?
  • Sticketul Bebe la bord nu l-am folosit avem deja unul lipit deoarece bebe este al doilea copil.
  • Ce a spus tati despre produsele pe care le-a primit el? I-au placut?
  • Foarte mult i-a placut balsamul care trebuie folosit dupa ras nu irita pielea.


#19
karla22karla

karla22karla
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 01 august 2014 - 09:53

Buna ziua,

 

sunt una din fericitele posesoare si participante  la 'Geanta bebelusului editia a 3 a' si vreau sa felicit pe aceasta cale acest proiect ce vine in sprijinul viitoarelor mamici si bineinteles sponsorii participanti si in mod special pe cei de la Nivea. Am sa incerc sa va impartasesc din experienta mea, a noastra ca familie mai bine zis prin folosirea produselor Nivea din gentuta ,raspunzand la urmatoarele intrebari:

 

  • Cum vi s-au parut produsele Nivea Baby din Geanta Bebelusului?
  • Am fost foarte multumiti de produsele Nivea Baby si nu a fost prima data cand am intrat in contact cu aceste produse ,fiind deja consumatori si a altor produse ale acestui brend .

 

  • Ce impresie v-a lasat testarea produselor Nivea Baby?
  • Suntem mari consumatori datorita calitatii produselor si bineinteles raportul calitate -pret este foarte bun.
  •  
  • Ati recomanda aceste produse si altor tinere mamici?
  • Da, cu toata increderea as recomanda aceste produse viitoarelor mamici deoarece au fost foarte bune pentru bebelusul nostru si pentru toata familia .Imi place in mod special Nivea Baby Soft shampoo & bath deoarece nu trebuie sa folosesc 2 produse acestea fiind combinate intr un singur produs.
  •  
  • Cum a 'primit' bebelusul aceste produse? I-au placut?
  • Da i au placut pentru ca nu am observat nici un disconfort in zona ochilor de la Nivea Baby soft &bath,crema pentru fundulet si servetelele au fost si sunt foarte bune pentru  zona aceasta sensibila ramanand impecabila fara iritatii.
  •  
  • Ati cumparat in continuare aceste produse de la Nivea Baby?
  • Da am achizitionat in continuare aceste produse 
  •  
  • Ati folosit sticketul Bebe la bord? Aveti vreo poza cu el?
  • Da l am folosit dar nu am nici o poza .
  •  
  • Ce a spus tati despre produsele pe care le-a primit el? I-au placut?
  • Tati era si el dinainte un consumator fidel al balsamului dupa ras deoarece are un ten foarte sensibil si este singurul produs care i a satisfacut aceasta necesitate.

 

Pe final va multumim inca odata pt ceea ce ati facut prin intermediul acestei campanii si va dorim mult succes pe viitor si sa sprijiniti in continuare mamicile si bebelusii (natalitatea) ceea ce statul roman nu reuseste sau nu vrea crezand ca un copil dupa 2 ani se poate creste cu o alocatie de 42 ron dar asta e alta poveste trista dar adevarata.

Felicitari NIVEA !!!!

Felicitari DC!!!



#20
anca1985

anca1985
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 01 august 2014 - 10:19

Am primit geanta bebelusuilui si m-a ajutat enorm.

Dupa ce am testat produsele Nivea, am ales in continuare sa le folosesc si iata avem deja 6 luni de cand le folosim cu succes.

Folosesc toata gama , de la crema de fundulet, servetele, sapun , sampon , gel de dus..etc si sunt foarte multumita.

Sotul meu este foarte incantat de balsamul dupa ras si sampon si de asemenea le foloseste intensiv. Eu sunt incantata de gelurile de dus si cremele de corp.

 

Va multumim inca o data si am dori sa fim printre castigatori si sa mai testam produsele Nivea.





Etichetat si cu nivea baby, geanta bebelusului

Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Ieri, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -