Sari la conținut

Sari la conținut


Elimina celulita pentru totdeauna in doar 5 pasi

celulita

2 raspunsuri la acest subiect

#1
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.051 mesaje

Postat 16 iulie 2014 - 11:51

Elimina celulita pentru totdeauna in doar 5 pasi

 

Unul dintre redactorii nostri a scris recent un articol gen "ce sa faci si ce sa nu faci" cand vine vorba despre eliminarea celulitei. O scanare rapida cu cateva sfaturi care sa ne deschida ochii in cazul in care dorim sa scapam de nedorita si celebra "coaja de portocala". Intrebati orice femeie de pe strada definitia celulitei si veti obtine o varietate confuza de raspunsuri. De la pungi toxice de grasime in piele, pana la benzi de fibre atarnand in jos pe piele...si multe alte lucruri ciudate intre ele...
Adio celulita - Bun venit bichinilor

Adevarul este: cei mai multi oameni nu stiu cu adevarat ce este celulita sau ce anume cauzeaza aparitia acestui aspect ciudat a zonelor cu probleme in partea de jos a corpului... "De fapt, nu exista un lucru precum "celulita"...deci cum putem scapa de ceva care nu exista?"

Iata raspunsul:

"Cuvantul <<celulita>> este o inventie inteligenta facuta cu multe decenii in urma in saloanele de infumusetare si spa din Europa pentru a descrie spectul de "coaja de portocala" a pielii in partile inferioare ale corpului (pe dos, solduri, coapse, picioare). Apoi, saloanele de infrumusetarea au inceput sa incaseze adevarate averi prin citeste mai departe aici.

 

scapa-de-celulita-5.jpg



#2
mariellem

mariellem

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 11 mesaje

Postat 21 septembrie 2015 - 22:24

de 2 zile incerc crema anticelulita termoactiva cu ardei iute de la cosmetic plant si imi provoaca mai intai o incalzire a zonei afectate si apoi o usturime destul de neplacuta care tine cam 2-3 ore. a mai incercat cineva aceasta crema si a avut rezultate? pe mine ma deranjeaza mai ales ca ma dau seara dupa dus si nu pot sa dorm, usturimea ma tine treaza. m-ar tenta sa renunt, nu a fost scumpa.



#3
Luna75

Luna75

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.770 mesaje

Postat 08 mai 2023 - 05:12

Supliform de la Hofigal.

Raport pret-calitate excelent ,numai ingrediente naturale.

+ il sustinem pe fondatorul lui , tata spiritual pentru mine,Dumnezeu sa-l odihneasca,fondatorul firmei (nascut pe 4 iunie) , special harazit de soarta pentru a schimba vieti prin produse naturale.

Probabil,ca multe fete nu il cunoasteti dar va recomand sa-l urmariti pe Youtube - as spune ca e varianta mea masculina (eu nascuta pe 2 iunie), in ceea ce priveste gandirea si argumentarea logica + un adevarat domn,are a lucrat pentru noi,pana a murit.

Ma doare ca multe magazine naturiste nu au nici un produs Hofigal,in conditiile care, nu stiu cate sute de brevete si distinctii are firma de nivel international.





Etichetat si cu celulita

Panic Questions

  • Progesteron

    Flor_i
    - Ieri, 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

  • Posibilă sarcină??

    Larisa03303
    - feb 20 2024 11:14

Last Blogs

  • Multa energie

    Olyvya
    - Astăzi, 16:03

  • Inimioara mea

    Olyvya
    - Astăzi, 16:01

  • O vacanta altfel

    Olyvya
    - Astăzi, 15:58

  • A doua minune

    Olyvya
    - Astăzi, 15:56

  • 31 saptamani

    Roxana3001
    - Astăzi, 13:33

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -