Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Ce iti doresti pentru bebelusul tau de 1 Iunie?

concurs humana 1 iunie copii premiu

134 raspunsuri la acest subiect

#21
Serialbastre

Serialbastre

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.358 mesaje

Postat 22 mai 2014 - 10:51

Imi doresc ca fetita mea sa aiba o zi de 1 Iunie plina de iubire, plina de clipe creatoare de amintiri de neuitat! Cadourile nu vor lipsi cu siguranta, mai ales ca aniversarea ei este pe 2 iunie. 



#22
ralukraluk

ralukraluk

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 29 mesaje

Postat 22 mai 2014 - 11:02

Pentru baietelul meu Denis, care are 1 an si 5 luni de 1 Iunie  imi doresc sa aiba o zi plina de rasete, cu multe multe jucarii si cum este si duminica vom iesi la gradina zoologica si in parc la joaca.



#23
Krinush

Krinush
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 22 mai 2014 - 11:49

De 1 iunie doresc sa fie o zi calda , buna de petrecut in aer liber, tati sa aibe timp liber sa petreaca alaturi de noi, iar cadoul pentru Luca sa fie ceva ce isi doreste si el: O JUCARIE, pe care si-o va alege singur !!! 



#24
flori84

flori84
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 22 mai 2014 - 13:24

Daria mea de 1 iunie va primi un tobogan foarte frumos



#25
dyanaM

dyanaM

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 394 mesaje

Postat 22 mai 2014 - 14:36

Cum 1 iunie e intr-o duminica imi doresc sa iesim toata ziua in parc cu toata familia. Mami tati bunica si Marius. in preajma celorlalti copii vom avea o zi excelenta.



#26
blue80

blue80
  • Membri
  • 9 mesaje

Postat 22 mai 2014 - 16:08

Noi ne dorim o tricicleta de 1 iunie.



#27
cry_baby

cry_baby

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 19 mesaje

Postat 23 mai 2014 - 08:31

sanatate in primul rand , jucarii multe , dulciuri si fructe , si sa ne petrecem cat mai mult timp impreuna



#28
cjnicky

cjnicky
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 23 mai 2014 - 10:04

copilului meu ii doresc in primul rand sa fie sanatos si fericit , dupa care cat mai multe jucari



#29
Adryana_4u

Adryana_4u

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 843 mesaje

Postat 23 mai 2014 - 11:36

Desi copilul meu nu mai este un bebelus (fetita mea are deja 6 ani), bineinteles ca are si ea dorinte pentru 1 iunie, in fiecare an. De data aceasta, ea isi doreste sa primeasca un elicopter cu telecomanda de care a vazut ea ca faceau demonstratii niste baieti in Mall....

Intrebarea concursului este insa "Ce imi doresc eu pentru bebelusul meu de 1 iunie?"

Facand din nou precizarea ca nu mai suntem bebelusi, eu imi doresc pentru ea de 1 iunie un perus. Un prieten de care sa aiba grija, sa incerce sa il dreseze, sa inceapa putin cate putin sa devina responsabila (deocamdata cu ajutor) pentru ceva. Si incepem cu un animalut pe care il va primi de 1 iunie, ca tot e ea (dar si noi) pasionata de animalute.

(Daca o intreaba cineva ce vrea sa se faca atunci cand va fi mare, raspunsul este inevitabil - "Doctor de animalute")



#30
clemy17

clemy17
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 23 mai 2014 - 12:40

Imi doresc mult sa-l vad zambind cu gura pana la urechi,cand vom fugari clovnul cu baloane colorate,imi doresc sa-l vad zburdand printre ceilalti copii,cazand si ridicandu-se mereu neobosit,imi doresc sa se bucure de toata frumusetea acestei zile,pe care anul acesta o vom sarbatori altfe decat acum un an,cand eram prea mici si nu pricepeam mare lucru.O sa-l las sa deseneze si cu creta pe alee,chiar daca apoi sterge cu pantalonii toata opera sa....ne-am obisnuit deja.o sa facem baloane de sapun si o sa construim castele de nisip.Apoi vom alerga cu siguranta dupa mingea cea noua,despre care el nu stie inca.O sa-l las sa exploreze si alte jocuri ,noi pentru el,sa guste din plin bucuria acestei zile dedicate celor mai mari minuni din viata noastra,copiii.

La multi ani tuturor piticilor,dar si celor care undeva au mai pastrat o farama din copilarie!


Editat de clemy17, 23 mai 2014 - 12:46 .




Etichetat si cu concurs, humana, 1 iunie, copii, premiu

Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

  • Prima morfologie

    MamaRadului
    - Ieri, 23:19

  • Album de sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:21

  • MărÈ›iÈ™or

    Ioanachea
    - Ieri, 21:14

  • Raceala...

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 19:51

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -