Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 3 voturi

Clubul "babelor" FIV-oase 86


226 raspunsuri la acest subiect

#11
samira33

samira33

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.331 mesaje

Postat 18 septembrie 2013 - 15:18

hello girls

ce faceti???

 

jose,velvet....nu fiti suparate...le aranjeaza el DD si ne-om intalni odata si odata.

de-a lungul timpului ne-am mai vazut cu fete din afara Bucurestiului cand au avut ele drum pe aici...au dat de stire si ne-am organizat.

 

carla...sa fie cu reusita.

 

manny...si eu am avut aceeasi senzatie despre Bogdan Boanta insa scena pe care am vazut-o eu era un tipica de ciondaneala dintre un el si o ea care fac parte din acelasi cuplu...ea era cu capu pe sus se uita...ea stie dupa ce....si el cocosat de bagaje o boscorodea ca nu vazusem niste bagaje si le daramase....m-au si amuzat.

 

alex....daca reusesti sa-ti rupi o ora...stii unde ne gasesti.

 

fete........a venit frigulllllll [:(] [:(] [:(] ....azi mi-am luat ciorapi si pantofi si jacheta.

 

v tuc...sunt prin preajma.



#12
adrianaady

adrianaady

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.546 mesaje

Postat 18 septembrie 2013 - 15:18

Samira eu de ce nu as fi putut veni ? [:)] 



#13
samira33

samira33

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.331 mesaje

Postat 18 septembrie 2013 - 15:24

adriana....pai....la tine stiu ca e mai greu sa-ti rupi cateva ore de langa fete....judecand dupa faptul ca abia ajungem sa ne auzim la telefon...m-am gandit ca sa lipsesti de acasa cateva ore ti-ar fi foarte greu.

aristica mi-a spus ca ti-a dat de stire si iti dai seama ca eu m-as bucura nespus sa vii si tu...doar erai nelipsita de la intalnirile noastre.

[flor]

 

ps. si nu am afirmat ca nu ai putea veni...de fapt imi exprimam doar incantarea la posibilitatea prezentei tale la cafeleala...probabil am omis sa pun ceva semne de punctuatie si s-o fi inteles altceva.

imi pare rau daca este asa.


Editat de samira33, 18 septembrie 2013 - 15:27 .


#14
Nicolle88

Nicolle88

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 113 mesaje

Postat 18 septembrie 2013 - 15:38

Buna fetelor. Pentru cine isi mai aduce aminte de mine (probabil ca many_bani) am 2 baietei de 1 an si 2 luni obtinuti prin FIV iar acum vin cu o veste soc: am ramas insarcinata natural (nu stim cum ca nu mi avem timp de noi :) ) in 11 saptamani. Vesti din astea auzeam numai prin povesti si uite ca acum traiesc si eu una! Miracole exista! Va doresc tuturor sa va impliniti visul si va imratisez cu drag!   



#15
josephinedxc

josephinedxc

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.088 mesaje

Postat 18 septembrie 2013 - 16:19

Nicole, felicitari in primul rand pentru baietel si pentru sufletelul de pe drum ;iti dorim o sarcina fara probleme si la timp, cu un bebe sanatos ca 1 :)

intr-adevar, eu una personal cand aud asemenea istorisiri ...mi se pare ca uneori visele se si implinesc.... daca crezi suficient in ele.... [il]

sami, imi parere rau ca nu v-am citit pana nu demult (desi problema mea cu infertilitatea este veeeeeche....de cand ma stiu as putea spune, adica mereu am avut parteneri stabili, mereu mi-am dorit copii si nu m-am protejat decat in cazuri exceptionale, dar investigata si trataata aceasta problema e de doar 4 ani) ; ca pana nu demult mai studiam prin Buc, cam o luna pe an (in 2 transe de cate 2 saptamani) eram si eu prin zona si clar bifam un meeting [alcool] noah, dar promit ca va anunt in timp cand mai am drum [flo2]

va pup

am tot lucrat la semnatura Lilypie si nu reusesc sa o activezzz



#16
MeAlex

MeAlex

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.077 mesaje

Postat 18 septembrie 2013 - 16:43

Sami, incerc sa ajung, chiar as vrea sa va cunosc, sa vedem cum ne organizam. Am notat oricum coordonatele!

 

Nicolle, mare dreptate ai: exista miracole! Deci fetelor, nu va bazati numai pe fiv, lucrati cu spor si prin metodele...clasice

 

Jose, citeste aici indicatiile pe care i le dadeam azi unei fete despre cum pune tickerul:

http://comunitate.de...-cap-23/page-46



#17
samira33

samira33

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.331 mesaje

Postat 18 septembrie 2013 - 17:08

alex....io lucrez cu drag  prin metodele clasice...dar nu iese cu bebe in cazul nostru indiferent de cat spor as avea [:D]



#18
MeAlex

MeAlex

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.077 mesaje

Postat 18 septembrie 2013 - 18:11

Sami, macar aveti o stare de spirit buna! Si asta face bine la sanatate si in caz de fiv, nu?



#19
josephinedxc

josephinedxc

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.088 mesaje

Postat 18 septembrie 2013 - 18:32

Me Alex, mersi de ajutor, dar nici in ruptul capului nu vrea sa se salveze

totul merge bine pana la final, pot chiar sa si previzualizez Lilypie, dar pasul de salvare semnatura din "Semnatura Forum", da eroare cu mesajul ca imaginea depaseste dimensiunea de maxim 300x100...si nu am scrsi text mult, doar 3 cuvinte; n-am pus alte poze, nimic, nici spatii goale.....

poate am ales ceva m complicat (in sesnul ca am pus si data de start: 16.09) cat si data de final = data B-HCG (majoritatea ing, poate de dimensiue m mica - nu au )

in fine...



#20
samira33

samira33

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.331 mesaje

Postat 18 septembrie 2013 - 19:14

alex....asta da...avem un moral bun...oricum mie imi place sa gasesc "partea buna" chiar si in situatia noastra...ii spun soatei ca nu facem sex din interes ...doar de placere [:D]

 

jose,ce mesteresti tu fata draga acolo???

 

astazi am gasit la piata ardei iuti din aia subtiri cat un siret si mici cat juma' de deget ....sunt preferatii sotului,murati, la ciorba iarna.

avea baiatul ala si mai mici si mai mari...costau 10 lei kg si i-am zis ca-i dau 10 lei pe juma' de kil daca mi-i alege pe aia cei mai subtiri si mici.

mi-a zis ca n-are rabdare,mi-a pus un sac in fata si mi-a zis sa mi-i culeg singura pe care ii vreau [:-)))] daca am rabdare...asa ca mi-am cules ce mi-a placut.




Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -