Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Divortul Elenei Udrea

elena udrea divort

99 raspunsuri la acest subiect

#11
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.052 mesaje

Postat 11 iunie 2013 - 18:38

Eu presupun ca e vorba de interese financiare [:)]

sa inteleg ca s-au terminat banii de la CEC al domnului ex-sot?



#12
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 11 iunie 2013 - 19:09

Daca exista altceva decat motivul invocat de ei care a dus la separare, cred ca nu va trece ft mult timp si se va afla care a fost acela. Vom vedea. Ori e asta, ori modelul Putin, ori ce zice Rall....ala, bala, portocala :P

#13
Alizee

Alizee

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.337 mesaje

Postat 11 iunie 2013 - 19:50

Sunt atat de diferiti unul fata de celalalt, incat e de mirare ca au rezistat casatoriti, atatia ani. Cea mai plauzibila explicatie, pt acest divort, este nepotrivirea de caracter.



#14
A_Iulia

A_Iulia

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.524 mesaje

Postat 11 iunie 2013 - 20:00

sa inteleg ca s-au terminat banii de la CEC al domnului ex-sot?

 

La stiri spuneau ca au multe proprietati impreuna, probabil si conturi comune, deci nu cred totusi ca banii ar fi fost o problema reala.

 

Oricum, eu ii felicit pentru decenta de care au dat dovada cu acest divort. Chiar nu s-au spalat rufe in public, nimeni nu a mirosit nimic, nu s-a speculat nimic...e mare lucru, zic eu.



#15
portocalia

portocalia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.595 mesaje

Postat 11 iunie 2013 - 20:09

pe mine nu ma mira deloc vestea, niciodata n-am avut senzatia ca madam udrea s-ar fi luat cu cocos din dragoste. 

 

am o sincera admiratie pentru udrea, care nu-i fata proasta. e de ajuns sa vedeti filmarea de la casatoria dumneaei (e plin netul), ca sa realizati cat de mult a evoluat in 10 ani. cineva care izbuteste asemenea salturi de imagine, nu-i un om oarecare. 



#16
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 11 iunie 2013 - 20:18

Da, nici eu n-am avut impresia ca se potriveau, insa nu prea este relevant.

Ea a luat multe bobarnace ca l-ar fi sprijinit in afaceri pe sot, fiind in gasca de la butoane. Acum el o sa iasa din reflector, in schimb ea nu. E si normal: e politician, arata bine si e desteapta.

Nu cred ca-i lipsesc banii sau ii vor lipsi vreodata.



#17
rall

rall

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.248 mesaje

Postat 11 iunie 2013 - 21:16

sa inteleg ca s-au terminat banii de la CEC al domnului ex-sot?

Nu la asta m-am referit - ca si-ar cauta un nou sugar daddy, ci ca vor continua sa fie impreuna doar ca, din punct de vedere al 'afacerilor', le va fi mai bine sa fie separati.

 

Mie nu imi place deloc Udrea.

Nu cred ca am vazut ceva mai penibil decat faza cu propria ei admiratoare [:-)))]



#18
luisa1983

luisa1983

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 694 mesaje

Postat 11 iunie 2013 - 21:17

Portocalia , in 2003, E.U nu era o persoana publica,probabil ca daca ar fi fost si-ar fi expus un stil propriu mai putin criticat sau este posibil ca la eveniment sa-i fi facut placerea domnului C, de a purta acea vestimentatie. Dealtfel , comparativ cu alte vedete obisnuite cu lumina reflectorelor de ex http://www.agentiade...-grammy-awards/ , imaginea pe care mi-a lasat-o este,  ca era (si este in continuare) o femeie tanara  care in acel moment a vrut sa spuna ceva, un mesaj numai d-lui C.  

 

Da, a evoluat dar , parerea mea numai profesional , baza / ,,stofa" o avea de-atunci. Norocul ei a fost ca avut unde sa evolueze iar acel teren i s-a potrivit perfect. Sunt multe femei care nu au oportunitati de evolutie profesionala sau nu au aceeasi bafta! 

 

Era o vorba ....candva ,,Haina nu-l face pe om" ! Oh, ba da, si inca cum! Orice femeie schimbandu-si coafuri, stiluri de vestimentatie etc...uneori urmareste ceva, spune ceva!Elegant/clasic/sport  / 5-10 ani in minus fara a cade in ridicol / vestimentatie office sau business ...etc toate , cate exista spun ceva. Stilul vestimentar ,limbajul vestimentar este o comunicare nonverbala , sunt informatii despre statutul social, stima de sine , este un mod prin care ,,comunici " le sugerezi cum sa se comporte ceilalti cu tine, femeia (sotie, iubita,colega,sefa etc).

 

Laude din timpul mandatului de ministru al turismului ,ale doamnei E.U nu am.


Editat de luisa1983, 11 iunie 2013 - 21:31 .


#19
portocalia

portocalia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.595 mesaje

Postat 11 iunie 2013 - 21:33

imaginea pe care mi-a lasat-o este,  ca era (si este in continuare) o femeie tanara  care in acel moment a vrut sa spuna ceva, un mesaj numai d-lui C.  

daca mesajul pe care voia sa-l trasmita era: "am sosit de pe centura!", atunci i-a reusit cu siguranta. 

 

eu m-am uitat siderata la filmuletzul ala, nu-mi venea sa cred ca cineva cu cat de cat creier s-ar fi imbracata asa, ca pocnitoarea sefa, daramite madame udrea, care-n ultima vreme chiar mi s-a parut stilata si foarte adecvata in vestimentatie. de unde se vede ca a folosit util cei 10 ani. 


Editat de portocalia, 11 iunie 2013 - 21:34 .


#20
A_Iulia

A_Iulia

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.524 mesaje

Postat 11 iunie 2013 - 21:45

Portocalia, da-mi te rog si mie un link la filmuletul respectiv. [flo2]





Etichetat si cu elena udrea, divort

Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Analizele au arătat o deteriorare a stării ficatului. Ce să fac?

    MaryJane999
    - mar 21 2024 12:16

  • Progesteron

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

Last Blogs

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:30

  • Morfologie 2

    Erika91
    - Astăzi, 12:04

  • Locul de muncă È™i sarcina

    Ioone
    - Ieri, 23:41

  • Kinetoterapie

    Vasilescu Georgeta
    - Ieri, 23:32

  • Ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 21:29

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -