Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Divortul Elenei Udrea

elena udrea divort

99 raspunsuri la acest subiect

#1
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 11 iunie 2013 - 16:20

In cronica divorturilor recente, un loc, trebuie fixat pentru divortul Elenei Udrea - o politiciana foarte cunoscuta in ROmania.

 

Eu recunosc ca am admirat-o in diverse ocazii la TV - avand formare de avocat, stie sa raspunda elegant atacurilor si intrebarilor incomode. In final, trebuie remarcat ca e greu sa fii politician-femeie, intr-o tara plina de misogini.

 

Elena cu fostul sot:

61338133.jpg

 

Desigur, divortul Elenei - dupa 10 ani de casnicie - e interpretat deja de o parte a presei ... dar eu refuz sa cred ca e mai mult decat ce a spus ea: incompatibilitatea carierelor.

 

voi ce spuneti?



#2
szivarvany

szivarvany

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 23.455 mesaje

Postat 11 iunie 2013 - 16:25

Azi mi a povestit o colega stirea, am ramas uimita un pic, nu stiam ca e casatorita [:I]

Insa motivele doar ei le pot sti ... pana nu aflam altceva prin intermediul presei [:)]



#3
emanouela

emanouela

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.971 mesaje

Postat 11 iunie 2013 - 16:45

eu nu stiam ca e in divort...



#4
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 11 iunie 2013 - 16:48

Dar cine e domnul ex-sotz?

 

parca imi pare cunoscuta fatza dinsului...insa dintr-o epoca in care nu era asa rotunjor:

 

Dana



#5
luisa1983

luisa1983

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 694 mesaje

Postat 11 iunie 2013 - 16:52

Eu recunosc ca am admirat-o in diverse ocazii la TV - avand formare de avocat, stie sa raspunda elegant atacurilor si intrebarilor incomode. In final, trebuie remarcat ca e greu sa fii politician-femeie, intr-o tara plina de misogini.

 

Elena cu fostul sot:

 

 

Desigur, divortul Elenei - dupa 10 ani de casnicie - e interpretat deja de o parte a presei ... dar eu refuz sa cred ca e mai mult decat ce a spus ea: incompatibilitatea carierelor.

 

voi ce spuneti?

Eu am admirat-o fizic, inca o admir, imi place tipa ,am vazut-o nu numai la TV  si mi-a placut ce-am vazut. ,,Mi-am luat " multe ,,bobarnace"  spunandu-mi parerea.  [:)]

Este o femeie diplomata, meseria de avocat presupune printre altele, forta de convingere si multa diplomatie!

 

Da, este greu sa fii politician-femeie, intr-o tara plina de misogini, ai dreptate! 

 

Cat despre divort...o fi avut ea si alte motive ,ca oricare, dar nu cred ca ar trebui sa-i priveasca pe cei din afara familiei (a iesit cu motivul incompatibilitatea carierelor tocmai pentru a nu se scormoni aiurea, pentru a nu-i invada doritorii ,cu ,,cizmele", viata) , sunt convinsa ca aceasta actiune a fost singura solutie. 



#6
buflea

buflea

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 15.395 mesaje

Postat 11 iunie 2013 - 16:54

Eu nu stiam ca e asa de batran ... de fapt, nu stiu cati ani are dar pare mai batran decat ea.

 

Pe mine nu ma mira divortul lor ... sunt doua persoane care s-au cunoscut / casatorit intr-o perioada cand probabil aveau ceva in comun si eu evoluat fulminant in directii diferite.

Ca relatia sa fi rezistat era nevoie ca unul dintre ei sa mearga pe drumul celuilalt, si nici macar atunci nu era sigur ... sunt convinsa ca focusurile diferite i-au indepartat unul de altul ...daca era altcvea, aflam sigur in 10 ani din Can-Can.

 

Sa vedeti acum ce-o sa stea cu ochii pe ei ...



#7
luisa1983

luisa1983

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 694 mesaje

Postat 11 iunie 2013 - 16:55

Dar cine e domnul ex-sotz?

 

parca imi pare cunoscuta fatza dinsului...insa dintr-o epoca in care nu era asa rotunjor:

 

Dana

http://ro.wikipedia....iki/Dorin_Cocoș



#8
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 11 iunie 2013 - 16:57

Mersi!

 

Nu-l cunosc... [balo]

 

Dana



#9
buflea

buflea

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 15.395 mesaje

Postat 11 iunie 2013 - 17:00

Eu am admirat-o fizic, inca o admir, imi place tipa ,am vazut-o nu numai la TV  si mi-a placut ce-am vazut. ,,Mi-am luat " multe ,,bobarnace"  spunandu-mi parerea.  [:)]

Este o femeie diplomata, meseria de avocat presupune printre altele, forta de convingere si multa diplomatie!

 

Da, este greu sa fii politician-femeie, intr-o tara plina de misogini, ai dreptate! 

 

Cat despre divort...o fi avut ea si alte motive ,ca oricare, dar nu cred ca ar trebui sa-i priveasca pe cei din afara familiei (a iesit cu motivul incompatibilitatea carierelor tocmai pentru a nu se scormoni aiurea, pentru a nu-i invada doritorii ,cu ,,cizmele", viata) , sunt convinsa ca aceasta actiune a fost singura solutie. 

 

Si mie imi place de ea ... chiar cred ca este o femeie puternica si in lumea publica, desi a fost shifonata de mai multe ori, cred ca s-a descurcat foarte bine ...



#10
rall

rall

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.248 mesaje

Postat 11 iunie 2013 - 17:14

Eu presupun ca e vorba de interese financiare [:)]





Etichetat si cu elena udrea, divort

Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -