Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Pastile de slabit Green Coffee

pastile slabit slabit green coffee slabire cafea verde

45 raspunsuri la acest subiect

#21
valentinman58

valentinman58
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 10 iulie 2013 - 09:18

EU VA SPUN DIN EXPERIENTA MEA......ESTE O MARE TEAPA PENTRU A MAI  CASTIGA NISTE BANI  CATIVA  BANDITI...EU LE IAU DE 8 ZILE SI EFECTUL ESTE 0 .....NU AM SLABIT NICI UN GRAM ......ASA CA ...ALEGEREA VA APARTINE......



#22
danielac

danielac

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.498 mesaje

Postat 30 iulie 2013 - 09:00

si eu cred ca e teapa....

 

vad ca produsele isagenix se cumpara si din Ro, dar sunt descrise tot ca produse de slabit...si eu nu prea cred in miracole costisitoare...



#23
freedelia

freedelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.684 mesaje

Postat 02 august 2013 - 05:53

Daniela, unde se cumpara isagenix un romania??? Ca am o gramada de prietene si rude care vor sa incerce si eu nu stiu sa se vanda nicaieri in Europa!! Te rog sa imi spui!!

Cat despre daca sunt sau nu produse de slabit -- cred ca multi incearca sa le promoveze astfel pentru ca mult mai multa lume cauta produse minune de slabit decat ceva sanatos de mancare. Eu una le consider mancare super sanatoasa, ca atare intreaga mea familie le foloseste, mai putin al patrulea copil, care are doar un an. Da, am slabit de cand le iau, ba chiar am slabit extrem de mult, insa asta este pentru ca nu am mai mancat cate 2-3 ciocolate pe zi, cum faceam inainte, pentru ca fiind alimentat cum trebuie, corpul meu nu a mai avut pofte nebune... In shimb fiul meu cel mare (9 ani) a crescut si a devenit mai musculos. Deci, in cazul lui, corpul a folosit nutritia sanatoasa ca sa creasca, in cazul meu ca sa arda grasimile nesanatoase.

Te rog sa nu ma uiti si sa imi spui cum se pot cumpara in Romania. Mersi!

#24
anja

anja

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.397 mesaje

Postat 05 august 2013 - 14:31

In shimb fiul meu cel mare (9 ani) a crescut si a devenit mai musculos. Deci, in cazul lui, corpul a folosit nutritia sanatoasa ca sa creasca, in cazul meu ca sa arda grasimile nesanatoase.

 

Este un produs recomandat pana si copiilor?  Hmm....


Editat de anja, 05 august 2013 - 14:31 .


#25
freedelia

freedelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.684 mesaje

Postat 06 august 2013 - 13:44

Daaaa!! Nu este un produs de slabit, este pur si simu o hrana foarte sanatoasa, bio. Nemodificata genetic si completa din punct de vedere nutritional...

#26
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.304 mesaje

Postat 06 august 2013 - 13:47

Daaaa!! Nu este un produs de slabit, este pur si simu o hrana foarte sanatoasa, bio. Nemodificata genetic si completa din punct de vedere nutritional...

Cum naiba mey sa fie un praf de asta sanatos pentru un copil?

 

De ce un praf si nu direct mincare sanatoasa?

 

Dana



#27
freedelia

freedelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.684 mesaje

Postat 06 august 2013 - 16:31

Pentru ca mancarea sanatoasa nu prea mai exista -- na, ce sa zic, din experienta mea si a prietenilor mei, dintre care unele (experiente) documentate cu analize si controale medicale, pentru mine a fost una dintre cele mai bune alegeri facute in viata mea in privinta sanatatii familiei mele...

#28
ab5174

ab5174

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.395 mesaje

Postat 06 august 2013 - 17:05

Hmmmm.....

 

"My biggest concern with Isagenix was that it had not been clinically tested. They claimed that clinical tests were in progress (funded by Isagenix). "

 

Sursa:

http://www.scienceba...not-convincing/

 

 

 

 

 

 



#29
ab5174

ab5174

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.395 mesaje

Postat 06 august 2013 - 17:10

Pentru ca mancarea sanatoasa nu prea mai exista -- na, ce sa zic, din experienta mea si a prietenilor mei, dintre care unele (experiente) documentate cu analize si controale medicale, pentru mine a fost una dintre cele mai bune alegeri facute in viata mea in privinta sanatatii familiei mele...

 

Sa nu imi spui ca "prafurile" alea sint sanatoase ...................

Si ba da exista mincare sanatoasa.

Si daca tu mincai 2 - 3 ciocolate pe zi pe linga mincare ti-ai cam facut-o cu mina ta.

Ca sa slabesti trebuie sa maninci echilibrat si sanatos ( nu sa te indopi cu prafuri) si sa faci miscare.

Si iti mai trebuie si un pic de vointa .......

Vezi sa nu dai in alta dandana si sa ai si probleme cu stomacul.



#30
freedelia

freedelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.684 mesaje

Postat 06 august 2013 - 17:42

Nu toate "prafurile" sunt nascute egale :) de exemplu "praful" de probiotice e mult mai pur si mai eficient decat probioticele care se gasesc in natura. Doar un exemplu.

Cand organismul are pofte, din acelea de simti ca te ia cu ameteala daca nu mananci ciocolata sau cartofi prajiti sau paine, asta este un semn de carente nutritionale majore. Cand organismul este hranit sanatos si detoxifiat, pofteste hrana sanatoasa.

Concluzia mea, atat din doeta mea, cat si a celor 3 copii mari ai mei (9, 7 si 3 ani) este ca de cand mancam shakurile (in principal) si celelalte produse (minerale, probiotice, detoxifiante) nu mai avem pofte de mancaruti nesanatoase, copiii cei doi mari, care erau extrem de mofturosi, mananca mult mai bine, iar eu am o energie cum nu am am avut niciodata in viata mea.

Mama mea (61 de ani) a inceput si ea sa le ia tocmai pentru ca a vazut ce efect benefic au avut la mine. Si se simte minunat, le ia cu religiozitate, are grija sa nu ramana fara si, vazand-o pe ea, a inceput sa le ia si tata.

Repet, nu sunt produse minune de slabit. Dn cele care te fac 90-60-90 intr-o saptamana. Snt pur si simplu o formulatie stiintifica de nutrienti, vitamine, minerale, proteine, in cantitati ideale pentru organism.

Isagenix nu vinde in Romania. Deci pentru mine nu exista nici o motivatie finainciara ca sa scriu aici. Este pur si simpluun produs in care cred 100% si dovada este ca il dau copiilor mei...


Panic Questions

  • Progesteron

    Flor_i
    - Ieri, 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

  • Posibilă sarcină??

    Larisa03303
    - feb 20 2024 11:14

Last Blogs

  • Tenul în sarcina

    Julix94
    - Ieri, 22:55

  • Tenul în sarcina

    Julix94
    - Ieri, 22:55

  • Glicemia in timpul sarcinii

    Ioone
    - Ieri, 22:19

  • Baiete sau fetita?

    ely4
    - Ieri, 17:50

  • Calatoriile in sarcina

    LarisaG89
    - Ieri, 13:55

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -