Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Pastile de slabit Green Coffee

pastile slabit slabit green coffee slabire cafea verde

45 raspunsuri la acest subiect

#11
giulia81

giulia81

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.610 mesaje

Postat 10 iunie 2013 - 15:42

eu am baut cafea facuta din boabe de cafea verde, am dat o gramada de bani pe ea si pe langa faptul ca avea un gust oribil, nu a avut nici un efect.

de-a lungul timpului am incercat o gramada de pastile "minune" de slabit - nu au efect...decat poate nedorite, adverse...

o dieta echilibrata, miscare - astea dau rezultate care si rezista in timp.



#12
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.304 mesaje

Postat 10 iunie 2013 - 17:29

eu am baut cafea facuta din boabe de cafea verde,...

Ai baut-o cu un anumit scop,sau nu ai stiut ca s eprajeste?

 

Dana



#13
giulia81

giulia81

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.610 mesaje

Postat 10 iunie 2013 - 18:09

Ai baut-o cu un anumit scop,sau nu ai stiut ca s eprajeste?

 

Dana

 

 

era special pt slabit, ambalat ca si nescaffe, se prepara cu apa fiarta, fara zahar - avea un gust oribil  [vom]



#14
Alina233

Alina233
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 14 iunie 2013 - 12:04

Pastile pentru slabit - SPAM  Am inceput sa iau Acai Berry acum 2 luni de zile, si am slabit deja 10 kilograme.



#15
freedelia

freedelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.684 mesaje

Postat 14 iunie 2013 - 16:08

Patilele de slabit sunt o mare porcarie -- eu cu ele m-am dat peste cap cumplit acum cativa ani. In primul rand, toate au efecte adverse, aveam ameteli, batai ale inimii neregulate, stari de panica. Apoi, cand am incetat sa le iau, am explodat pur si simplu, cred ca am luat vreo 10 kg in cateva luni. Si dupa aia am ramas gravida si uite asa am ajunsnla 100 de kile (de unde aveam 50 inainte de prima sarcina).

Acum, dupa al patrulea copil, si dupa o perioada foarte stresanta (sotul meu a fost lovit de o masina, operatie,scaun cu rotile, bebe avea frenul lingual scurt si nu lua in greutate) anyway long story ahort, mancam nervos, aveam energie ZERO, ma trezeam obosita. O prietena mi-a bagat pe gat (efectiv, ca nu as fi incercat)niste produse care nu sunt de slabit propriu zis, ci pur si simplu o formula de mancare sanatoasa, atat de sanatoasa, incat organismul isi regleaza absolut toate functiile. In 3 luni, sunt alt om -- ma trezesc dimineata inaintea copiilor, nu mai dorm la pranz cand dorm ei, am o energie de zile mari, am inceput sa alerg (nu mai facusem sport de ani de zile) si am slabit 16 kg!!! Asta inca alaptand, ceea ce mi se pare nemaipomenit!!!

Intre timp, toata familia mea a inceput sa le ia (bem niste shake-uri la micul dejun, iar eu, care vreau sa si slabesc, le beau si la cina, mananc numai masa de pranz si doua snack-uri daca mi se face foame, plus bem un a,estec de minerale si niste extracte din plante care ajutanorganismul sa se curete) -- si am observat imbunatatiri in poftele lor de zahar (nu mai cer dulciuri, ceea ce inaite era o mare problema) iar dimineata sunt mai alerti, mai concentrati...

Sunt 100% naturale, organice, fara modificati genetice, cu proteina pura, din vaci fericite, etc etc... Si efectele se vad imediat... In cazul meu inca de a doua-treia zi am incetat sa mai am pofte si sa simt nevoia sa mananc in continuu... Iar o energie debordanta am avut inca de a doua zi...

Anyway -- produsele se numesc Isagenix, insa din pacate nu se gasesc in Europa, dar pentru cele care sunteti in America de Nord sau Asia, vi le recomand din toata inima... Dincolo de prejudiciile (pe care le-am avut si eu si mai ales sotul meu) impotriva tipului de business MLM, sunt noste produse minune!!! Gata, ma opresc, sa nu ziceti ca fac si eu reclama, dar chiar am vrut sa nu tin secret asa un produs minunat...

#16
rall

rall

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.248 mesaje

Postat 14 iunie 2013 - 17:00

freedelia, dar nici asta nu e o solutie pe termen lung.

Cat timp vei manca doar o masa pe zi? [:)]



#17
Mik

Mik

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.229 mesaje

Postat 14 iunie 2013 - 17:27

Cafeaua verde contine tot atita cofeina ca cea neprajita. Deci pentru cele care sunt sensible la cofeina nu e deloc o solutie.

E adevarat ca (,) cafeaua e un diretic slab si deci ajuta oarecum la eliminat surplusuri din organism.

 

PS : mie mi-au placut la gust boabele de cafea din copac, au o pielita rosie si dulce, dar asta nu s-a intimplat decit de 2 ori in Mexic.



#18
eumada

eumada

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 14.106 mesaje

Postat 14 iunie 2013 - 19:47

Merge brici mancatul mai light....mai multe salate...de fapt de toate dar in cantitati"de pofta" si preferabil disociate...si sportul...mersul la sala...zilnic e minunat...odata la 2 zile e bine si asa...



#19
freedelia

freedelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.684 mesaje

Postat 15 iunie 2013 - 01:37

Rall, am spus in primul post ca Isagenix nu sunt in primul rand produse de slabit, sunt pur si simplu o mancare sanatoasa. Cei care le iau, in general stau cu ele toata viata si toata familia lor le ia si in general cei din jur, prieteni, colegi, pentru ca reUltatele sunt excelente.

Eu acum mananc o singura masa pentru ca aveam de slabit 40 de kg cand m-am apucat si pentru ca daca inlocuiesc masa de seara cu un shake, nu ma ia foamea chiar inainte de culcare, dupa ce alaptez, cum se intampla daca mananc mancare normala. Asta pentru ca proteina pura din Isagenix este mai satioasa decat ce mancam in general.

Atunci cand mancam sanatos si echilibrat, nu mai simtim nevoia sa ciugulim chestii nesanatoase. Asta pe testate, eu dupa cum am spus, mancam non stop, mereu aveam cate ceva de ciugulit. Acum pur si simplu nu mai simt nevoia, corpul isi ia tot ce are nevoie din shakeuri si minerale. Se curata de toxine si functioneaza la parametri maximi...

Am cunoscut aici oameni care iau Isagenix de ani de zile, care au povesti incredibile. Si sunt oameni adevarati, cunoscuti de mine, nu de pe canalul de publicitate.

Alimentatia echilibrata este adesea foarte greu de atins, pentru.atunci cand corpul este plin de toxine pur si simplu ere mancare proasta. Eu am in ercat sa mananc sanatos, dar ma trezeam chiar noaptea si simteam ca mor daca nu manac ciocolata. Deci nu am reusit sa trec la o alimentatie sanatoasa singura...

#20
valentinman58

valentinman58
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 10 iulie 2013 - 09:15

A incercat cineva pastilele de slabit Green Coffee pe baza de boabe de cafea verde? Ma refer la cele existente pe piata romaneasca (cu concentratie 400 mg), nu la cele americane carora le face reclama dr. Oz. Le-am gasit pe un site la 87 RON/30 capsule.

 

Ma tenteaza teribil, dar stiu ca majoritatea sunt tepe.

ESTE TEAPA ...EU LE IAU DE 8 ZILE SI EFECTUL ESTE  0 ....NU AM SLABIT NICI UN GRAM !!!!




Panic Questions

  • Progesteron

    Flor_i
    - Ieri, 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

  • Posibilă sarcină??

    Larisa03303
    - feb 20 2024 11:14

Last Blogs

  • Tenul în sarcina

    Julix94
    - Ieri, 22:55

  • Tenul în sarcina

    Julix94
    - Ieri, 22:55

  • Glicemia in timpul sarcinii

    Ioone
    - Ieri, 22:19

  • Baiete sau fetita?

    ely4
    - Ieri, 17:50

  • Calatoriile in sarcina

    LarisaG89
    - Ieri, 13:55

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -