Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Colectia de toamna-iarna 2005 (44)


231 raspunsuri la acest subiect

#151
maria_alexia

maria_alexia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.544 mesaje

Postat 20 aprilie 2013 - 10:54

Crissy, din pacate concediul de odihna nu se poate reporta de pe un an pe altul (cu atat mai mult nu din 2010 acum [:(])
Poate iti da, cum ia multa lume [:p], medical in perioada cu pricina.
Stiu bine ce inseamna sa fi prof de info in perioada examenelor [alcool] [bang].

PS. dus bietul copil la scoala, imi sprijin capul de canea de cafea si cafeaua de tastatura [cafea]
Erau marea majoritate a copiilor prezenti, a venit si profa de religie (prima ora joia), cica dau test la cunoasterea mediului [alcool].

Apropos: voi cum faceti sa coumnicati cu majoritatea parintilor, sa va intelegeti?
Noi pur si simplu nu ne intalnim: dimineata e zor mare, intalnim 2-3 parinti in fuga, la pranz ii iau bunicii... Grup pe net sau email sau altceva nu avem.

#152
ilenutza

ilenutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.449 mesaje

Postat 21 aprilie 2013 - 00:32

Noi avem grup pe gmail

Azi l -am dus, au fost 11 din 27

De la 10-12 am participat la curatenia clasei ( de primavara)
Si din simt civic dar si ca sa vad ce mai zice dna...

Noi nu mai avem sedinta marti ci miercuri


Ile , mami de V[bicla] , A [cavaler] si I [zana] ,





#153
lavi02

lavi02

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.184 mesaje

Postat 21 aprilie 2013 - 17:40

[s] La multi ani Matei! Roxi, sa-to traiasca baiatul, 5 ani deja, uau!



Din diverse motive nu am mai plecat in week-end.

Ieri seara am fost in Oraselul copiilor, adica zona din Parcul Tineretului de la POlivalenta spre Brancoveanu, ne-am dat in roata mare, si cu barcutele pe canal. Am dat-o si pe Ami in barcuta [il], antrenament pt la vara [:D].



Nati a fost ieri la scoala de la 8 la 11, a zus ca au fost 14 copii, pentru prima oara majoritatea fetite, spre bucuria Nataliei. Au facut recapitulare, nu au trecut mai departe.

Sambata viitoare a zis doamna ca orice ar fi nu vine ea pentru ca ii naste nora. [bebic] Ea are 2 baieti, acum asteapta prima nepotica, e foarte emotionata. [il]



Noi la Nati nu comunicam cu parintii decat la sedinte si in curtea scolii.

La Silvia pe mail, se scriu mailuri catre toata lumea.

#154
lavi02

lavi02

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.184 mesaje

Postat 21 aprilie 2013 - 23:19

Joi Sarah de la cat la cat are engleza?
Cine ar putea veni joi sa ne intalnim? [grup]

#155
roxisialexia

roxisialexia

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 732 mesaje

Postat 22 aprilie 2013 - 01:01

Multumesc din suflet draga Lavi! [floare] [pup]Si voua numai bine, sanatate si bucurii!!! [pup]»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
[s] La multi ani Matei! Roxi, sa-to traiasca baiatul, 5 ani deja, uau!Din diverse motive nu am mai plecat in week-end.Ieri seara am fost in Oraselul copiilor, adica zona din Parcul Tineretului de la POlivalenta spre Brancoveanu, ne-am dat in roata mare, si cu barcutele pe canal. Am dat-o si pe Ami in barcuta [il], antrenament pt la vara [:D].Nati a fost ieri la scoala de la 8 la 11, a zus ca au fost 14 copii, pentru prima oara majoritatea fetite, spre bucuria Nataliei. Au facut recapitulare, nu au trecut mai departSambata viitoare a zis doamna ca orice ar [bebic] Ea are 2 baieti, acum asteapta prima nepotica, e foarte emotionata. [il]Noi la Nati nu comunicam cu parintii decat la sedinte si in curtea scolii.La Silvia pe mail, se scriu mailuri catre toata lumea.[/quote]Roxana mami de Alexia si Matei. - Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -

#156
roxisialexia

roxisialexia

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 732 mesaje

Postat 22 aprilie 2013 - 01:03

Multumesc din suflet draga Lavi! [floare] [pup]Si voua numai bine, sanatate si bucurii!!! [pup]»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
[s] La multi ani Matei! Roxi, sa-to traiasca baiatul, 5 ani deja, uau!Din diverse motive nu am mai plecat in week-end.Ieri seara am fost in Oraselul copiilor, adica zona din Parcul Tineretului de la POlivalenta spre Brancoveanu, ne-am dat in roata mare, si cu barcutele pe canal. Am dat-o si pe Ami in barcuta [il], antrenament pt la vara [:D].Nati a fost ieri la scoala de la 8 la 11, a zus ca au fost 14 copii, pentru prima oara majoritatea fetite, spre bucuria Nataliei. Au facut recapitulare, nu au trecut mai departSambata viitoare a zis doamna ca orice ar [bebic] Ea are 2 baieti, acum asteapta prima nepotica, e foarte emotionata. [il]Noi la Nati nu comunicam cu parintii decat la sedinte si in curtea scolii.La Silvia pe mail, se scriu mailuri catre toata lumea.[/quote]Roxana mami de Alexia si Matei. - Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -

#157
ioana_77

ioana_77

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 850 mesaje

Postat 22 aprilie 2013 - 11:46

La Multi An, Matei! Rozi, sa-ti traiasca printul!



La Maria chiar au fost toti si invatatoarea mi-a zis ca vine directoarea sa o controleze si nu le poate da drumul mai devreme.

Buna idee cu curatenia de primavara, poate dau si eu o idee pentru sambata viitoare, nu-mi place deloc cum arata clasa!



Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana



1 an



Iulie 2008



#158
maria_alexia

maria_alexia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.544 mesaje

Postat 22 aprilie 2013 - 12:10

La multi ani, Matei (ex Patei [:)]), sa cresti mare, sanatos, bucuros si norocos!
Roxi, nu te-am mai auzit de mult, ce mai fac nazdravanii tai, ce ne mai povestesti despre ei? [flo]

Si la noi s-au facut cele 4 ore regulamentare de scoala sambata, dar dupa aceea am profitat din plin de soare - in sfarsit primavaraaa!

recuperarea s-a anuntat pentru 18 mai la noi, in nici un caz n-am fi facut ore 2 w/e la rand.

#159
miri__b

miri__b

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 707 mesaje

Postat 22 aprilie 2013 - 14:24

La Multi An, Matei!



David a avut doar 2 ore sambata, parca tot pe 18 mai recupereaza .Ne-a zis d-na sa nu venim nici, nici

Am fost la schimbul de carti, ne-am completat colectia, mi-a placut atmosfera- poze cu dinozauri, budinca Paula, apa Dorna, all for free. nu era chiar un schimb, adica primeai cartile sa-ti completezi colectia chiar dc nu dadeai nimic la schimb.

am stat ceva si la concertul lui Smiley



Mirela si David - 23.12.2005

ce baiat frumos are mama!

David in decembrie





#160
maria_alexia

maria_alexia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.544 mesaje

Postat 23 aprilie 2013 - 13:23

Bun gasit in casa noua!

Mai e cineva pe-aici?




Panic Questions

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

  • demetererika554@gmail.com
    - mar 30 2024 22:38

Last Blogs

  • Dureri de masea în sarcină

    Ioone
    - Astăzi, 15:57

  • Geanta bebeluÈ™ului

    Ioone
    - Astăzi, 15:25

  • Trimestrul III - morfologie

    Ralu31031992
    - Astăzi, 13:54

  • saptamana 24-28 test glucoza

    Ralu31031992
    - Astăzi, 13:44

  • Prom Dress Dos And Don'ts to Steal The Spotlight

    Ozma123
    - Astăzi, 11:01

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -